Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONE
Okładka Halo Infinite (XONE)

Halo Infinite

Halo 6

Halo Infinite jest kolejną odsłoną popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek, tworzonych najpierw przez studio Bungie Software, a następnie przez 343 Industries. W grze wcielamy się w legendarnego Master Chiefa, którego zadaniem jest uratowanie ludzkości.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | strzelanki

Okładka Halo Infinite (XONE)

data premiery gry:

2019

XONE PC

Halo Infinite jest kolejną odsłoną popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek, wydawanych na konsole Xbox oraz PC. Za produkcję odpowiada studio 343 Industries, które w 2012 roku przejęło pieczę nad serią z rąk Bungie Software. W Infinite po raz kolejny wcielimy się w legendarnego Master Chiefa, którego zadaniem jest ocalenie ludzkości. Gra trafiła na Xboksa One oraz komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Windows 10.

Dzieło 343 Industries korzysta ze stworzonego specjalnie na potrzeby tego tytułu silnika Slipspace. Technologia ta pozwala m.in. na generowanie efektownych krajobrazów, a także naturalnie wyglądającej przyrody oraz zwierząt, w pełni wykorzystując moc obliczeniową konsoli Xbox One oraz najmocniejszych komputerów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Gry podobne do Halo Infinite

Wymagania wiekowe Halo Infinite

16+

Silnik Halo Infinite stworzony z myślą o PC i nowe sterowniki od AMD - wieści
Silnik Halo Infinite stworzony z myślą o PC i nowe sterowniki od AMD - wieści

wiadomość20 grudnia 2018

Dziś piszemy o zapewnieniach studia 343 Industries, że silnik Slipspace napędzający Halo Infinite został stworzony z myślą o PC, oraz o nowych sterownikach do kart grafiki przygotowanych przez firmę AMD. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Halo Infinite to Halo 6, „rozbicie dzielnicowe” Hi-Rez i inne wieści
Halo Infinite to Halo 6, „rozbicie dzielnicowe” Hi-Rez i inne wieści

wiadomość16 sierpnia 2018

Dziś piszemy o potwierdzeniu statusu gry Halo Infinite jako sequelu Halo 5, podzieleniu Hi-Rez Studios na trzech nowych deweloperów, planie wydawniczym The Walking Dead: The Final Season, wiezionym na tegoroczny gamescom demie Devil May Cry 5 oraz 34 niezapowiedzianych projektach THQ Nordic. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Serial Halo - stacja Showtime zamówiła 10-odcinkowy pierwszy sezon
Serial Halo - stacja Showtime zamówiła 10-odcinkowy pierwszy sezon

wiadomość29 czerwca 2018

Serial Halo wreszcie został zaakceptowany do produkcji. Stacja Showtime zamówiła dziesięcioodcinkowy sezon, a zdjęcia ruszą na początku przyszłego roku.

Halo Infinite na pierwszym zwiastunie
Halo Infinite na pierwszym zwiastunie

wiadomość10 czerwca 2018

Konferencję na E3 firma Microsoft rozpoczęła od pokazu możliwości silnika Slipspace Engine, który zostanie wykorzystany przez studio 343 Industries przy produkcji gry Halo Infinite.

Microsoft chce więcej własnych gier i Halo na PC
Microsoft chce więcej własnych gier i Halo na PC

wiadomość30 kwietnia 2018

Szef działu gier firmy Microsoft, Phil Spencer, stwierdził, że korporacja dużo inwestuje teraz w deweloperów i cierpliwie czeka na rezultaty. Ponadto pojawiły się sugestie, że na PC może zmierzać jakaś gra z serii Halo.

XONE
PC