Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 20:48

autor: Adrian Werner

Redfall następną grą twórców Dishonored

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase ujawniono Redfall, czyli strzelankę z otwartym światem, nad którą pracuje znane z serii Dishonored studio Arkane.

Microsoft zakończył konferencję Xbox & Bethesda Games Showcase ujawniając Redfall, czyli nowy projekt studia Arkane, znanego z takich produkcji jak Prey, serii Dishonored oraz nadchodzącego Deathloop.

Redfall zmierza na PC i konsolę Xbox Series X/S. Premiera odbędzie się latem 2022 roku i gra od momentu debiutu będzie dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Produkcja jest pierwszoosobową strzelanką z otwartym światem, w którą będziemy mogli bawić się samotnie lub w trybie kooperacji. Akcja toczyć się będzie na fikcyjnej wyspie Redfall w stanie Massachusetts, która stanie się celem inwazji wampirów. Te potwory będą rządziły nocą, a za dnia zmierzymy się z ich ludzkimi wyznawcami patrolującymi ulice.

Gracz będzie mógł wybrać między czterema postaciami dysponującymi unikalnymi umiejętnościami oraz nadnaturalnymi mocami. Podczas zabawy spróbujemy odkryć, jaki jest cel wampirów i pokrzyżujemy ich plany.

  1. Redfall – strona oficjalna gry
E3 2021