Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 20:25

autor: Vergil

Forza Horizon 5 zabierze nas tej jesieni do Meksyku

Forza Horizon 5 doczekała się oficjalnej zapowiedzi. Poza tym poznaliśmy datę premiery tej produkcji, a także zaprezentowano jej trailer oraz rozbudowany gameplay, na którym możemy zobaczyć ją w akcji.

Microsoft i ekipa Playground Games zapowiedziały grę Forza Horizon 5. Tytuł, który 9 listopada bieżącego roku zadebiutuje na komputerach osobistych, Xboksach One oraz Xboksach Series X/S (od dnia premiery będzie dostępny w ramach usługi Xbox Game Pass), zabierze nas do Meksyku. Autorzy zaprezentowali przyjemny dla oka (i ucha) zwiastun, a następnie pokazali światu robiący wrażenie gameplay ze swojego dzieła.

Podobnie jak poprzednie części serii, Forza Horizon 5 odda nam do dyspozycji rozbudowany tryb kariery i złożony moduł wieloosobowy. Walczyć o zwycięstwo będziemy na drogach i bezdrożach rozległego świata, w którym znajdziemy lasy deszczowe, pustynie, wioski i miasteczka, malownicze plaże, kaniony, a nawet wulkaniczne tereny. Jeśli lawa na trasie nie zrobi na nas wrażenia, z pewnością będziemy mieć ciarki na plecach na widok potężnej burzy piaskowej. Zwłaszcza, że oprawa graficzna tej produkcji (której autorzy poświęcili sporo czasu „antenowego”) prezentuje się doskonale.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Forza Horizon 4
  2. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
  3. Poradnik do gry Forza Horizon 4
E3 2021