Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 20:23

autor: qjin

The Outer Worlds 2 zapowiedziane; zwiastun wyśmiewa branżę

Na prezentacji Xbox & Bethesda Games Showcase oficjalnie zapowiedziano grę The Outer Worlds 2. Z tej okazji pojawił się pierwszy, utrzymany w dość humorystycznym tonie trailer, który zachwyca także wykonaniem.

Microsoft rozpoczął swoją konferencję z okazji targów E3 2021 od mocnego uderzenia i nie zwalnia tempa. Nie zabrakło także nowych zapowiedzi. Jedną z nich okazało się, zgodnie z przypuszczeniami, The Outer Worlds 2, którym zajmą się twórcy pierwszej części – studio Obsidian Entertainment. Z okazji ogłoszenia autorzy gry przygotowali filmowy zwiastun z narratorem, który nie omieszkał czynić żartobliwych i kąśliwych uwag.

Trailer, choć nie pokazuje żadnej rozgrywki, robi niezwykle wrażenie. Narrator przyznał otwarcie, że producent nie ukończył projektu, scenariusza ani nawet gameplayu, który można by pokazać graczom oczekującym na kontynuację RPG-a akcji z 2019 roku. Zdążył wymyślić jedynie tytuł. The Outer Worlds 2 trafi na PC oraz konsolę Xbox Series X/S oraz będzie dostępne od razu w Xbox Game Pass. Data premiery? Pewnie odległa, ale jako że Obsidian Entertainment opracowało jedynie tytuł, to jej nie poznaliśmy.

E3 2021