Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bloodroots (PC)

Bloodroots PC

Utrzymana w klimacie westernu, trójwymiarowa gra akcji, pozwalająca nam wcielić się w człowieka mszczącego się na partnerach, którzy go zdradzili. Bloodroots charakteryzuje się wysokim poziomem brutalności.

Akcji | widok izometryczny | western | bijatyka

PC Windows
Okładka Bloodroots (PC)

producent: Paper Cult

wydawca: Paper Cult

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2019

Bloodroots to trójwymiarowa gra akcji w westernowych klimatach. Wcielamy się w niej w mężczyznę mszczącego się na partnerach, którzy pozostawili go na pewną śmierć. Produkcja charakteryzuje się dużą interaktywnością świata i wysokim poziomem brutalności. Za jej stworzenie odpowiada niezależne studio Paper Cult (Fat Mask).

Mechanika

Świat Bloodroots obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy izometrycznej. Kierując swoim bohaterem poruszamy się po lokacjach (są bardzo zróżnicowane – zwiedzamy miejsca górzyste, lasy, miasteczka itp. itd.) i zabijamy kolejnych przeciwników, wykonując bardzo widowiskowe kombinacje ciosów.

Ciekawą mechaniką, dzięki której tytuł studia Paper Cult wyróżnia się nieco na tle podobnych gier innych deweloperów, jest duża interaktywność otoczenia. Niemal wszystko, co nas otacza – siekiery, drabiny, a nawet… marchewki – może zostać wykorzystane jako broń, przy czym wiele przedmiotów posiada unikatowe dla siebie zestawy ataków. Niektóre z niesionych przez nas rzeczy wpływają także na to, w jaki sposób się poruszamy (dla przykładu, niesioną na ramieniu drabinę można wykorzystać niczym tyczkę, by pokonać wysoką przeszkodę na swojej drodze).

Tryby gry

Bloodroots oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Bloodroots posiada ciekawie zaprojektowaną, trójwymiarową oprawę graficzną, która zdecydowanie może się podobać – pomimo relatywnej prostoty. Styl artystyczny omawianej produkcji budzi skojarzenia z filmami animowanymi oraz internetowymi komiksami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Bloodroots

Wymagania wiekowe Bloodroots

18+