Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2021, 17:28

Next-genowy patch do Plague Tale trafił na Xbox Series X|S dzień wcześniej

W sieci pojawiły się informacje, że A Plague Tale: Innocence na Xboksach Series X|S otrzymało aktualizację optymalizującą pod konsole nowej generacji dzień wcześniej niż zapowiadano. Na PS5 nadal nie jest ona dostępna.

W połowie ubiegłego miesiąca studio Asobo zapowiedziało, że A Plague Tale: Innocence otrzyma aktualizację optymalizującą pod konsole nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jako datę udostępnienia łatki podano 6 lipca. Wiele jednak wskazuje, że na konsolach Microsoftu nastąpiło to wcześniej niż zapowiadano.

Na Twitterze zaczęły pojawiać się wpisy, które wskazują, że A Plague Tale: Innocence otrzymało dziś dużą aktualizację na Xboksie (warto pamiętać, że gra jest dostępna również dla abonentów usługi Xbox Game Pass). Co ciekawe, na PS5 nadal nie jest ona dostępna, co może sugerować, że ktoś w Microsofcie pośpieszył się z jej udostępnieniem.

Informacja ta wydaje się już pewna. Phil Spencer sam przekazał poniższy wpis informujący o pojawieniu się ulepszonej wersji gry.

  1. A Plague Tale: Innocence – oficjalna strona
  2. Recenzja gry A Plague Tale: Innocence – średniowieczne The Last of Us
  3. A Plague Tale Innocence – poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej