Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2021, 20:22

A Plague Tale Innocence niebawem w 4K i 60 fps na XSX|S i PS5

A Plague Tale: Innocence, przygodowa gra akcji z 2019 roku, zostanie zoptymalizowane pod Xboxy Series X i S oraz PlayStation 5. Aktualizacja wprowadzająca 60 fps i rozdzielczość 4K zadebiutuje w następnym miesiącu.

Aktualizacja:

Studio Asobo potwierdziło na Twitterze, że aktualizacja, o której mowa w tej wiadomości, trafi także na PlayStation 5. Co więcej, A Plague Tale: Innocence równocześnie zadebiutuje też na Nintendo Switch (w wersji Cloud).

Oryginalna wiadomość:

Podczas dzisiejszego Xbox Games Showcase Extended studio Asobo oraz firma Focus Home Interactive poinformowały, że A Plague Tale: Innocence – całkiem udana przygodowa gra akcji z 2019 roku – 6 lipca otrzyma aktualizację, która zoptymalizuje tytuł pod Xboxy Series X i S. Spodziewajcie się rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę. A oto krótki trailer potwierdzający tę informację.

Tytuł ukazał się pierwotnie na PC, PS4 i XONE. Niewykluczone więc, że konsola Sony również doczeka się w najbliższym czasie podobnej łatki. Posunięcie dewelopera i wydawcy może być spowodowane kontynuacją gry zapowiedzianą podczas targów E3 2021. A Plague Tale: Requiem ma się ukazać w 2022 roku na PC, PS5, XSX|S i Switcha. Tytuł będzie też dostępny od premiery w usłudze Xbox Game Pass.

E3 2021