Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 stycznia 2020, 17:05

Farming Simulator 19 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store za darmo udostępniona zostanie gra Farming Simulator 19. Produkcję studia GIANTS Software będzie można przypisać do swojego konta do 6 lutego.

[Aktualizacja] Farming Simulator 19 można już bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na Epic Games Store. Natomiast 6 lutego udostępnione zostaną aż trzy gry oparte na popularnych planszówkach – Carcassonne, Ticket to Ride oraz Pandemic. Będą one darmowe do 13 lutego.

Od dziś od godziny 17:00 będzie można zdobyć zupełnie za darmo kolejną produkcję na platformie Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia będzie to Farming Simulator 19 od studia GIANTS Software. Oferta będzie ważna do 6 lutego, również do godziny 17:00.

  1. Farming Simulator 19 na platformie Epic Games Store
Chętni na zabawę na farmie? - Farming Simulator 19 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2020-01-30
Chętni na zabawę na farmie?

Farming Simulator 19 zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w listopadzie 2018 roku. Na wszystkich trzech platformach jest on dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej jedynie napisy). Jak sam tytuł wskazuje, produkcja GIANTS Software jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier symulacyjnych, które pozwalają na poprowadzenie własnego gospodarstwa rolnego. W trakcie zabawy musimy dbać o swoje uprawy, zbierać plony, hodować zwierzęta, kupować nowy sprzęt i poszerzać zarządzane włości o nowe tereny. Tytuł został całkiem dobrze przyjęty przez media branżowe (w serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może się on pochwalić średnią ocen na poziomie 73/100) i do dziś cieszy się zainteresowaniem wśród graczy. Tylko na Steamie w minionych 30 dniach w tytule jednocześnie bawiło się średnio blisko 11 tysięcy osób.

Zanim jednak Farming Simulator 19 zostanie udostępnione za darmo na Epic Games Store, wciąż można zgarnąć swój bezpłatny egzemplarz gry logicznej z elementami platformowymi The Bridge. Aby to zrobić, należy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk Odbierz.

Przypominamy, że firma Epic Games przedłużyła rozdawnictwo gier na swojej platformie cyfrowej dystrybucji na cały 2020 roku. Jak na razie nie wiadomo, jaki będzie kolejny tytuł, który zostanie na niej udostępniony za darmo. Gdy tylko się o tym dowiemy, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 19
  2. Recenzja Farming Simulator 19 – nowa farba na starym ciągniku
  3. Farming Simulator 19 – poradnik do gry