Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 stycznia 2020, 20:00

autor: "Vergil"

Farming Simulator 19 następną darmową grą w Epic Games Store

Pod koniec stycznia w Epic Games Store zostanie udostępniona za darmo gra Farming Simulator 19. Wydawca tej produkcji, czyli firma Focus Home Interactive, bez wątpienia może w ten sposób przyciągnąć do serii osoby, które dotychczas nie miały z nią styczności.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jaka produkcja będzie na nas czekać za darmo w Epic Games Store od 30 stycznia. Mowa o grze Farming Simulator 19, czyli najnowszej dostępnej na komputerach osobistych odsłonie popularnego cyklu symulatorów rolniczych, rozwijanego przez studio GIANTS Software. Standardowo na dodanie tego tytułu do swojej kolekcji będziemy mieć tydzień – 6 lutego miejsce omawianej pozycji zajmie kolejna gra. Korzystając z okazji przypominamy jeszcze, że obecnie w Epic Games Store czeka na nas darmowe The Bridge.

Żniwa to okres wytężonej pracy, po którym przychodzi czas na odpoczynek. - Farming Simulator 19 następną darmową grą w Epic Games Store - wiadomość - 2020-01-23
Żniwa to okres wytężonej pracy, po którym przychodzi czas na odpoczynek.

W grze Farming Simulator 19 możemy spróbować swoich sił w branży rolniczej. W trakcie zabawy zajmujemy się przede wszystkim uprawą pól, zbieraniem plonów i ich sprzedażą, a także hodowlą zwierząt gospodarskich. Wszystko po to, by zdobyć pieniądze, za które możemy rozwijać swoje gospodarstwo poprzez wznoszenie przydatnych budynków, nabywanie ziemi i kupowanie coraz bardziej zaawansowanych maszyn. Należy przy tym pamiętać, by nie przesadzać z pracą – kontrolowany przez nas farmer męczy się w realistyczny sposób, przez co od czasu do czasu musi się przespać.

Warto odnotować, że twórcy nie skazują nas na zabawę w pojedynkę – na chętnych czeka rozbudowany tryb współpracy, w którym może do nas dołączyć maksymalnie piętnaście osób.

Firma Focus Home Interactive nie może narzekać na popularność swojej farmerskiej serii, a zwłaszcza opisywanej tutaj „dziewiętnastki”, która do kwietnia 2019 roku znalazła dwa miliony nabywców. Udostępnienie za darmo tej produkcji może jednak przekonać do marki osoby, które dotychczas nie miały z nią styczności, a co za tym idzie – zwiększyć grono potencjalnych odbiorców kolejnej części cyklu, która ma się ukazać w 2021 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 19
  2. Farming Simulator 19 w Epic Games Store
  3. Recenzja Farming Simulator 19 – nowa farba na starym ciągniku