Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 stycznia 2020, 17:08

The Bridge od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś za darmo w Epic Games Store udostępniona została niezależna produkcja The Bridge, która jest połączeniem platformówki 2D oraz gry logicznej. Natomiast kolejnym darmowym tytułem będzie Farming Simulator 19.

[Aktualizacja] The Bridge można już dodać za darmo do biblioteki gier w Epic Games Store. W przyszłym tygodniu udostępniona zostanie popularna produkcja dla fanów rolnictwa, czyli Farming Simulator 19. Promocja potrwa od 30 stycznia do 6 lutego.

The Bridge może pochwalić się artystyczną oprawą graficzną. - The Bridge od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2020-01-23
The Bridge może pochwalić się artystyczną oprawą graficzną.

Dziś zmianie ulegnie cotygodniowy darmowy tytuł w Epic Games Store. O godz. 17:00 zostanie udostępniona niezależna produkcja The Bridge, w której na rozwiązanie czekają liczne zagadki związane z prawami fizyki oraz perspektywą. Grę będzie można za darmo dodać do biblioteki w dniach 23-30 stycznia.

The Bridge to ciekawa pozycja, w której znajdziemy elementy charakterystyczne dla produkcji logicznych oraz platformówek. Gra stanowi intelektualne wyzwanie, dlatego oferuje proste sterowanie, które nie odciąga uwagi od najważniejszego - zagadek. Łamigłówki bazują na złudzeniach optycznych ukazujących architekturę i bryły niemożliwe do powstania w rzeczywistości. Gracz może poradzić sobie z nimi na różne sposoby, m.in. manipulując grawitacją lub przechodząc do lustrzanej wersji danego etapu.

Na szczególną uwagę zasługuje strona wizualna. Mamy tu do czynienia z dwuwymiarową produkcją, która utrzymana jest w czarno-białej stylistyce. Autorzy nawiązują w niej do twórczości holenderskiego malarza i grafika M. C. Eschera, który w swoich dziełach często ukazywał formy sprzeczne z doświadczeniem wzrokowym.

Gra jest dziełem dwóch deweloperów Ty Taylora - tworzącego go w ramach zaliczenia na studia oraz artysty Mario Castanedy. Po otrzymaniu oceny panowie postanowili kontynuować pracę i ich projekt rozrósł się z czasem do pełnej wersji gry. Obecnie The Bridge jest dostępne na PC oraz konsolach PS3, PS4, PS Vita, Xbox 360, Xbox One i Wii U.

Warto pamiętać, że do godz. 17:00 można nadal pobrać grę Horace, którą platforma Epic Games Store udostępniła bezpłatnie w zeszłym tygodniu.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa
  2. The Bridge - oficjalna strona internetowa

Krzysztof Kałuziński

Krzysztof Kałuziński

W dzieciństwie pisał opowiadania fantasy, katował Pegasusa, a potem peceta. Pasje przekuł w zawód redaktora portalu dla graczy prowadzonego z przyjacielem, jak również copywritera oraz doradcy w sklepie z konsolami. Z czasem zaczął zastanawiać się, czy jest dla niego miejsce w większej redakcji. W efekcie trafił do newsroomu GRYOnline.pl. Nie boi się podejmowania różnych tematów, choć preferuje wiadomości o niezależnych produkcjach w stylu Disco Elysium.Nie przepada za to za remake'ami i growymi tasiemcami. Od dziecka chciał napisać powieść, choć zdecydowanie lepiej tworzy mu się jej bohaterów niż fabułę.Pewnie dlatego tak pokochał RPGi (papierowe i wirtualne). Wychowały go lata 90., do których chętnie by się przeniósł. Uwielbia filmy Tarantino, za sprawą Mad Maksa i pierwszego Fallouta zatracił się w postapo, a Berserk przekonał go do dark fantasy. Dziś próbuje sił w e-commerce i marketingu, jednocześnie wspierając zespół w weekendy. Dzięki temu wciąż może kultywować dawne pasje

więcej