Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 stycznia 2020, 17:15

autor: Aquma

Horace od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

Od dziś na platformie Epic Games Store będzie można za darmo pobrać Horace - platformówkę z elementami gry przygodowej, stworzoną przez niezależnych deweloperów Paula Helmana i Seana Scaplehorna.

Aktualizacja:

Horace można już poznać za darmo w Epic Games Store. Jak zwykle poznaliśmy również tytuł, który stanie się kolejnym prezentem. Będzie to The Bridge - gra logiczna od studia The Quantum Astrophysicists Guild, w której rozwiązujemy przeróżne zagadki związane z fizyką i perspektywą. Produkcję będzie można dodać do swojej biblioteki gier w dniach 23-30 stycznia.

Oryginalna wiadomość:

Horace zastąpi Sundered jako darmowy tytuł Epic Games Store. - Horace od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja] - wiadomość - 2020-01-16
Horace zastąpi Sundered jako darmowy tytuł Epic Games Store.

Od dziś na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo niezależną platformówkę Horace, za którą odpowiadają twórcy Paul Helman i Sean Scaplehorn. Tytuł powinien zostać udostępniony około godziny 17:00 i będzie można dodać go do swojej biblioteki przez tydzień, czyli do 22 stycznia.

Horace to produkcja inspirowana m.in. zabawnym cyklem powieściowym Douglasa Adamsa - Autostopem przez galaktykę. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem w branżowych mediach (może się pochwalić średnią ocen na portalu Metacritic na poziomie 81%). Klasyczny, platformowy gameplay został w tym tytule wzbogacony o elementy zapożyczone z innych gatunków i podgatunków (m.in. gier przygodowych czy metroidvanii).

Przypominamy też, że przez najbliższe parę godzin nadal możecie za darmo dodać do swojej biblioteki dwuwymiarową grę akcji Sundered.

  1. Epic Games Store - strona oficjalna
  2. Horace - strona oficjalna