Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2020, 15:15

autor: qjin

Green Hell nadal nieźle się sprzedaje, podano dane ze Steama

Polska firma Creepy Jar ujawniła w najnowszym raporcie spółki, że gra Green Hell wciąż wzbudza zainteresowanie graczy. Dowiedzieliśmy się, że liczba sprzedanych egzemplarzy na platformie Steam wyniosła ponad 350 tysięcy.

Green Hell jest cały czas rozwijane przez twórców. - Green Hell nadal nieźle się sprzedaje, podano dane ze Steama - wiadomość - 2020-01-16
Green Hell jest cały czas rozwijane przez twórców.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że survival Green Hell spełnił oczekiwania finansowe polskiego studia Creepy Jar, osiągając dobre wyniki sprzedaży. Wygląda na to, że autorom nadal udaje się utrzymać zainteresowanie użytkowników platformy Steam, ponieważ od tamtej pory rozeszło się kolejne kilkadziesiąt tysięcy kopii gry i jednocześnie wylądowała ona na liście życzeń ponad 610 tys. graczy. W sumie tytuł sprzedał się w sklepie firmy Valve w nakładzie przekraczającym 360 tys. sztuk.

Ten wynik udało się osiągnąć od 29 sierpnia 2018 roku, gdy Green Hell zadebiutowało na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu. Najwidoczniej dalszy rozwój tytułu, w tym regularne wzbogacanie jego zawartości i dodawanie nowych funkcji, opłaca się twórcom. Niedawna aktualizacja wprowadziła większe możliwości rozbudowy obozowisk, a w drodze jest również długo oczekiwany tryb kooperacji.

Green Hell ukazało się wyłącznie na PC w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). W planach jest wydanie wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale na razie nie ujawniono nowych szczegółów na ten temat, a co za tym idzie – nie poznaliśmy żadnego bliższego terminu premiery.