Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2020, 14:46

Nowa mapa Rainbow Six Siege daje dostęp do wszystkich operatorów

Ruszyło wydarzenie Road to the S.I. 2020 w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. W ramach niego przez pewien czas gracze otrzymają dostęp do wszystkich operatorów za darmo na specjalnej mapie.

Nowa mapa pozwala sprawdzić wszystkich operatorów dostępnych w grze. - Nowa mapa Rainbow Six Siege daje dostęp do wszystkich operatorów - wiadomość - 2020-01-16
Nowa mapa pozwala sprawdzić wszystkich operatorów dostępnych w grze.

Nie da się ukryć, że scena e-sportowa Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege pozostaje w cieniu gigantów pokroju League of Legends czy Counter-Strike’a. Mimo to firma Ubisoft dokłada starań, by wypromować zapowiedziane mistrzostwa świata Six Invitational 2020. Dowodem Road to the S.I. 2020, czyli tegoroczna edycja wydarzenia w grze skupionego wokół nadchodzącego turnieju. Do 16 lutego w każdy „weekend” (czytaj: okres od czwartku do niedzieli) będziemy mogli sprawdzić się w walce na wielkim Stadionie w ramach trybu Bomby. Rozgrywka nie toczy się w wariancie rankingowym, ale korzysta z jego zasad. Co jednak najważniejsze, mapa pozwoli na zabawę każdym z 52 operatorów, nawet jeśli nie odblokowaliśmy ich w grze. Stadion będzie dostępny tylko do zakończenia Road to the S.I. 2020, czyli do ostatniego dnia Six Invitational 2020, 16 lutego.

Prócz tego Ubisoft przygotował specjalną przepustkę z dwoma ścieżkami postępów: darmową i płatną. Obie będą podzielone na 35 poziomów i pozwolą na zdobycie łącznie 50 unikalnych przedmiotów. W przypadku drugiej z nich będziemy musieli wydać 1200 kredytów R6, za co otrzymamy też skórkę Jasność dla Sledge’a. W grze pojawił się również pakiet premium kosztujący 2400 kredytów, dzięki któremu automatycznie odblokujemy pierwsze 12 poziomów przepustki, jak również specjalne skórki dla Hibany oraz Caveiry. Co więcej, posiadacze przepustki czwartego sezonu otrzymują 30% zniżki na całą zawartość związaną z Road to the S.I. 2020 oraz bonus do zdobywanych punktów bitewnych. Wypada dodać, że 30% procent przychodów z wydarzenia zostanie przeznaczone na zwiększenie puli nagród Six Invitational 2020.