Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2020, 13:49

Nowy Farming Simulator dopiero w 2021 roku

Firmy Giants Software oraz Focus Home Interactive poinformowały, że kolejna odsłona serii Farming Simulator ukaże się dopiero w 2021 roku. Wcześniej - w 2020 r. - otrzymamy trzy kolejne dodatki do Farming Simulator 19.

W tym roku nie będzie nowego Farming Simulatora. - Nowy Farming Simulator dopiero w 2021 roku - wiadomość - 2020-01-23
W tym roku nie będzie nowego Farming Simulatora.

Kolejna odsłona niezwykle popularnej w naszym kraju serii symulatorów rolnika - Farming Simulator - ukaże się dopiero w 2021 r. (nie wcześniej niż w kwietniu, kiedy to wydawca Focus Home Interactive rozpocznie rok finansowy 2021-22). Twórcy zdecydowali się na taki krok, by uwzględnić w swoich planach nową generację konsol. Źródłem informacji jest raport finansowy FHI. Wieści zostały potwierdzone również w poście na oficjalnym kanale Discord Giants Software.

Post koordynatora społeczności Giants Software na kanale Discord.
Post koordynatora społeczności Giants Software na kanale Discord.

No tak. Czas na oficjalny głos. Doniesienia są prawdziwe. Nie określiliśmy jeszcze daty premiery dla następnej gry, ponieważ chcemy wziąć pod uwagę nadchodzącą generację konsol. W tym roku mamy jednak zaplanowane kilka dodatkowych rzeczy dla FS19 - napisał Chris „O5-Chris” Stumpfer.

O jakie nowe rzeczy chodzi? Jak poinformowali twórcy Farming Simulator 19 w notce prasowej (opublikowanej m.in. na portalu Gamasutra), w bieżącym roku otrzymamy trzy kolejne dodatki do FS19. DLC będą obejmowały 90 nowych pojazdów i narzędzi, co oznacza, że ich całkowita liczba wzrośnie do 450. Komunikat wspomina przy tym o „nowych partnerach”, więc możliwe, że w grze pojawi się sprzęt kolejnych firm.

Warto odnotować, że dotychczas tytuły należące do omawianego cyklu ukazywały się co dwa lata (Farming Simulator 19 trafił na rynek w listopadzie 2018 roku).

  1. Farming Simulator - strona oficjalna
  2. Farming Simulator 19 - poradnik
  3. Recenzja Farming Simulator 19 – nowa farba na starym ciągniku
  4. Giants Software - strona oficjalna