Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2019, 19:28

Farming Simulator 19 z dwoma milionami sprzedanych kopii

Firma Focus Home Interactive pochwaliła się, że Farming Simulator 19, a więc najnowsza odsłona popularnej serii symulatorów rolniczych, sprzedała się na całym świecie w rekordowej liczbie dwóch milionów kopii. Tytuł zadebiutował w sklepach w listopadzie ubiegłego roku.

Farming Simulator 19 zadebiutował pod koniec ubiegłego roku na PlayStation 4 i Xboksie One oraz komputerach PC, spotykając się z niezwykle dużym zainteresowaniem fanów symulatorów rolniczych. Francuski wydawca, firma Focus Home Interactive, pochwalił się tym, że najnowsze dzieło studia Giants Software, sprzedało się na całym świecie w rekordowej liczbie dwóch milionów egzemplarzy, zdobywając przy tym szczyty list bestsellerów w kilku krajach. Nie powinno to być jednak niespodzianką. Dodajmy, że w pierwszych trzech dniach od debiutu, tylko na Steamie, tytuł nabyło blisko trzysta tysięcy osób, a w przeciągu tygodnia produkcja znalazła się w rękach ponad miliona graczy. Focus Home Interactive zapowiada, że wyniki te poprawią się jeszcze dzięki planowanemu portowi gry na Nintendo Switch, a także kolejnym rozszerzeniom i zestawom DLC.

W tej samej informacji prasowej, Focus Home Interactive chwali się też świetną sprzedażą strzelanki World War Z, którą po premierze w tym miesiącu kupiło już milion osób. W planach wydawcy na ten rok znajdują się jeszcze gry, takie jak A Plague Tale: Innocence, GreedFall, The Surge 2 oraz MudRunner 2. Ze wszystkimi tytułami spółka wiąże duże nadzieje i oczekuje kolejnych rekordów finansowych.

Farming Simulator 19 trafił do sklepów 20 listopada ubiegłego roku. - Farming Simulator 19 z dwoma milionami sprzedanych kopii - wiadomość - 2019-04-26
Farming Simulator 19 trafił do sklepów 20 listopada ubiegłego roku.
  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja Farming Simulator 19 – nowa farba na starym ciągniku
  3. Farming Simulator 19 – poradnik do gry