Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 13:42

autor: Aquma

World War Z ze świetną sprzedażą w Epic Games Store

Firmy Saber Interactive oraz Focus Home Interactive wydały komunikat prasowy, w którym informują o sprzedaży kooperacyjnej strzelanki World War Z. Wynikami gry chwali się także koncern Epic Games.

World War Z dobrze się sprzedaje. - World War Z ze świetną sprzedażą na Epic Games Store - wiadomość - 2019-04-24
World War Z dobrze się sprzedaje.

Studio Saber Interactive i wydawca Focus Home Interactive poinformowali w komunikacie prasowym, że kooperacyjna strzelanka World War Z, oparta na licencji filmu pod tym samym tytułem, sprzedała się już w przeszło milionie egzemplarzy. Gra zadebiutowała 16 kwietnia na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach.

Saber jest niezwykle podekscytowane wynikami gry na wszystkich platformach. W szczególności na komputerach PC, dzięki wsparciu, jakie otrzymaliśmy od Epic Games Store, osiągamy wyniki znacznie przewyższające oczekiwania. W przyszłości będziemy kontynuować prace nad rozwojem gry i jej społeczności, wprowadzając nowe ulepszenia, aktualizacje dotyczące stabilności i dodatkową zawartość. Zaczniemy już niedługo, od specjalnej nowej misji dla odcinka Tokyo – powiedział Matthew Karch, dyrektor generalny Saber Interactive.

Warto odnotować też dobry wynik wydania pecetowego. Firma Epic Games pochwaliła się na Twitterze, że w Epic Games Store sprzedano ćwierć miliona egzemplarzy World War Z (komputerowa wersja gry jest dostępna wyłącznie na tej platformie). Między innymi dzięki temu rezultatowi miniony weekend był najlepszym w dotychczasowej historii EGS.

Gratulacje dla Saber Interactive w związku ze sprzedaniem ponad 250.000 kopii World War Z w Epic Games Store!

WWZ, Satisfactory, Anno 1800, Metro Exodus, Tom Clancy's The Division 2 i wiele innych gier uczyniło ten weekend rekordowym dla sklepu Epic Games – czytamy.

  1. World War Z – strona oficjalna
  2. Saber Interactive – strona oficjalna
  3. Forus Home Interactive – strona oficjalna
  4. Epic Games Store – strona oficjalna