Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 13:15

autor: AlexB

Sea of Thieves w końcu z kampanią fabularną, zobacz zwiastun

W sieci pojawił się zwiastun Tall Tales – Shores of Gold, czyli kampanii fabularnej do gry Sea of Thieves. Zadebiutuje ona za darmo 30 kwietnia, wraz z dużą aktualizacją z okazji pierwszej rocznicy tytułu.

Wiele wielkich pirackich przygód zaczyna się od plotki zasłyszanej od tajemniczego nieznajomego. - Sea of Thieves w końcu z kampanią fabularną, zobacz zwiastun - wiadomość - 2019-04-24
Wiele wielkich pirackich przygód zaczyna się od plotki zasłyszanej od tajemniczego nieznajomego.

Sea of Thieves ma już rok. Choć sieciowa piracka produkcja od studia Rare swoje pierwsze urodziny obchodziła 20 marca, to premiera wielkiej aktualizacji przygotowanej z tej okazji nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu, a konkretnie 30 kwietnia. Jest jednak na co czekać. Fani tytułu otrzymają za darmo między innymi długo wyczekiwany tryb PvP o nazwie Arena, możliwość wędkowania, lepszy model zniszczeń statku, harpun oraz kampanię fabularną zatytułowaną Tall Tales – Shores of Gold. Możecie się jej przyjrzeć na nowym zwiastunie, który pojawił się w sieci. Jest on dostępny poniżej.

Podczas kampanii gracze wyruszą na poszukiwania tajemniczej wyspy, tytułowego Shores of Gold. W trakcie tej przygody przyjdzie im zwiedzić nieznane lądy i pradawne krypty pełne pułapek, rozwiązać szereg zagadek, wykorzystywać nowe mechaniki rozgrywki, a także zmierzyć się z niebezpiecznymi przeciwnikami (w tym z potężnymi bossami). Według słów twórców, jeśli ktoś jest fanem Goonies bądź Indiany Jonesa, to przygotowana przez nich opowieść powinna przypaść mu do gustu (via Eurogamer).

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat elementów, które pojawią się w rocznicowej aktualizacji Sea of Thieves, to zachęcamy do obejrzenia pozostałych materiałów na jej temat opublikowanych przez studio Rare. Wklejamy je poniżej.

Choć Sea of Thieves w dniu premiery cieszyło się sporą popularnością ze strony graczy, trudno było określić ten debiut jako w pełni udany. Produkcji oberwało się w recenzjach branżowych za niewielką zawartość i generalny brak głębi. Sytuacja zaczęła zmieniać się wraz z kolejnymi darmowymi rozszerzeniami, które uzupełniały tytuł o kolejne atrakcje. Według obietnic twórców, intensywne wsparcie dla gry będzie kontynuowane i co ważne, wszystkie nowości będą oddawane w ręce wirtualnych piratów całkowicie za darmo.

  1. Oficjalna strona Sea of Thieves
  2. Sea of Thieves – poradnik do gry
  3. Sea of Thieves – kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Sea of Thieves

Sea of Thieves