Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2018, 11:32

autor: Movis

Sea of Thieves bez płatnych rozszerzeń i demo Valkyria Chronicles 4 – wieści

Dziś piszemy o rozważaniach nad rozsądną monetyzacją pirackiego Sea of Thieves oraz demie Valkyria Chronicles 4 dostepnym na konsolach, ale omijającym komputery osobiste. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rare obiecuje rozsądną monetyzację w Sea of Thieves

Czeka nas więcej przedmiotów do dekoracji postaci? - Sea of Thieves bez płatnych rozszerzeń i demo Valkyria Chronicles 4 – wieści - wiadomość - 2018-08-08
Czeka nas więcej przedmiotów do dekoracji postaci?

Wydaje się, że Sea of Thieves będzie się rozwijać jeszcze przez długie miesiące. Jak w każdej „grze usłudze”, w pewnym momencie zaistnieje jednak potrzeba wzmocnienia trwających prac nad tytułem dodatkowym źródłem dochodu. Produkcja jak na razie po jednorazowym zakupie oferuje darmowe rozszerzenia i brakuje w niej sposobów na dodatkowe wydawanie pieniędzy. W wywiadzie z gamesindustry.biz dyrektor ds. designu Mike Chapman uspokaja jednak, że nie ma się czego obawiać. Przedstawiciel studia Rare obiecuje, że deweloper „nigdy nie rozdzieli społeczności poprzez płatne rozszerzenia, ani nie skopiuje jeden do jednego rozwiązań z innej gry”. Zakupy graczy mają też nie wpływać na rozgrywkę i oczywiście nie być pay-to-win. Wydaje się, że Chapman w niezwykle okrężny sposób opisał skórki premium, ale zobaczymy, jak cała sprawa się rozwinie. Autorzy nie mają jeszcze dokładnego planu, kiedy wprowadzą do gry dodatkową monetyzację.

Demo Valkyria Chronicles 4 na konsolach… ale nie PC

Do premiery Valkyria Chronicles 4 pozostał jeszcze miesiąc z kawałkiem, ale już teraz sprawdzić można demo produkcji na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Rozgrywka ma rozpoczynać się na prologu i prowadzić historię do końca drugiego rozdziału. Wszystkie poczynione postępy mają być przeniesione do pełnej wersji tytułu, jeżeli zdecydujecie się na zakup. Jeśli zabrakło Wam w tym łańcuszku jednej platformy, to macie rację – wersja demonstracyjna szerokim łukiem omija bowiem komputery osobiste. Awersja do PC jest tym dziwniejsza, że premiera odbywa się jednocześnie na wszystkich platformach docelowych – 25 września 2018 roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Terraforming Mars
  2. Pandemic: gra planszowa
  3. MU Legend
  4. Gloomhaven
  5. Gloom: Digital
  6. Storm Boy: The Game