Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2018, 10:35

Pierwsze recenzje pecetowej wersji Monster Hunter World

W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje Monster Hunter: World w wersji na komputery PC. Wygląda na to, że mamy do czynienia z bardzo udanym portem solidnej gry.

Pecetowe wydanie Monster Hunter World zapowiada się świetnie. - Pierwsze recenzje pecetowej wersji Monster Hunter World - wiadomość - 2018-08-08
Pecetowe wydanie Monster Hunter World zapowiada się świetnie.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje komputerowego wydania najnowszego RPG-a akcji od firmy Capcom – Monster Hunter: World. Jeśli zawierzyć recenzentom, mamy do czynienia z bardzo udanym tytułem i solidną konwersją. Krytycy chwalą sobie (znane z edycji konsolowych) świetnie zaprojektowane i ładnie wyglądające lokacje, a także satysfakcjonującą i wciągającą rozgrywkę. Pecetowe Monster Hunter: World oferuje też pełnię graficznych wodotrysków oraz dużą płynność animacji – oczywiście pod warunkiem, że posiadamy wystarczająco mocny komputer. Pośród wad najczęściej wymieniany jest niepotrzebnie skomplikowany i nie do końca zintegrowany z resztą gry tryb wieloosobowy.

Monster Hunter World PC – wybrane opinie

 1. IGN 9,5/10

Jak przystało na debiut serii na komputerach PC na zachodzie, nie mamy tu do czynienia z zatrzęsieniem nowej, ekskluzywnej zawartości – otrzymujemy za to wyjątkowo stabilny, pewnie złożony do kupy pakiet, który tak rozemocjonował w styczniu graczy konsolowych. Jeśli to Twoja pierwsza okazja do przekonania się, o co chodzi w Monster Hunterze, to wiedz, że jest to tak dobry punkt startowy, na jaki tylko można liczyć – Joe Skrebels.

 1. PCGamesN – 9/10

Mówiąc najprościej, Monster Hunter: World jest jednym z najlepszych RPG-ów akcji w historii, a dodatkowo unikalnym, pełnym zawartości tytułem do kooperacji. Tytuł spektakularny i głęboki w równej mierze, dzięki ulepszeniom technicznym wersji na PC, umożliwia radosne polowanie na okrągło – Sam M Greer.

 1. COGconnected – 82/100

Czy oceniamy grę na podstawie danych ze sprzedaży? Czy Monster Hunter: World jest najlepszą grą, jaką Capcom kiedykolwiek wyprodukował? Nie sądzę. Jest natomiast tytułem, przy którym diabelnie dobrze spędza się czas. Jeśli jesteś w posiadaniu zarówno wydajnego komputera stacjonarnego, jak i 60$, które nie mogą się doczekać, aby zostać wydanymi – daj mu szansę. Pomimo wszystkich swoich wad, Monster Hunter: World jest dowodem na to, że gra może być czymś więcej niż tylko sumą swoich części – Jackson Bostian.

Monster Hunter: World PC – oceny

 1. Trusted Reviews – 5/5
 2. IGN – 9,5
 3. Game Informer – 9,25/10
 4. Digital Chumps – 9
 5. DigItally Downloaded – 4,5/5
 6. PCGamesN – 9
 7. PC Gamer – 86/100
 8. COGconnected – 82/100
 9. GameSpot – 8/10

Monster Hunter: World to najnowsza część utytułowanej serii RPG-ów akcji, w których otrzymujemy możliwość polowania na potężne, gigantyczne bestie. Produkcja oferuje olbrzymi świat do eksplorowania oraz poprawioną względem poprzednich odsłon cyklu mechanikę rozgrywki. Światowa premiera pecetowego wydania tego tytułu jest przewidziana na 9 sierpnia. Niestety, w Polsce będziemy musieli poczekać kilka tygodni dłużej – do 3 września (mowa tutaj o wydaniu pudełkowym). Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami). Przypominamy też, że edycje konsolowe są na rynku od stycznia tego roku.

 1. Monster Hunter: World – strona oficjalna
 2. Recenzja gry Monster Hunter: World – udane łowy (wersja konsolowa)