Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 sierpnia 2018, 10:18

autor: Czarny Wilk

Film Power Rangers z 2017 roku doczeka się kontynuacji

Firma Hasbro potwierdziła, że planuje stworzenie kontynuacji ubiegłorocznego Power Rangers, kinowej adaptacji popularnego serialu o obdarzonych wyjątkowymi mocami nastolatkach walczących ze złem.

Kinowe Power Rangers z 2017 roku nie okazało się wielkim hitem, na jaki liczyli fani serialu oraz producenci. Film spotkał się z dość chłodnym przyjęciem recenzentów (45% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes) i zarobił jedynie 142,3 mln dolarów, co zdawało się przekreślać szanse na bezpośrednią kontynuację. Jak się jednak okazało, obraz poradził sobie na tyle dobrze w dystrybucji domowej i miał wystarczająco duży wpływ na sprzedaż markowych zabawek, że Hasbro zdecydowało się na danie produkcji drugiej szansy i aktualnie przymierza się do produkcji sequela.

Rangersi powrócą, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy. - Film Power Rangers z 2017 roku doczeka się kontynuacji - wiadomość - 2018-08-08
Rangersi powrócą, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy.

O powstaniu Power Rangers 2 poinformował serwis Inside Licensing. Niestety, oprócz tego, że produkcja kontynuować będzie wątki z poprzedniego filmu, nie dowiedzieliśmy się niczego. Nie wiemy, czy na stanowisko reżysera powróci Dean Israelite, ani czy w rolach głównych znów wystąpią Bryan Cranston, Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G i Ludi Lin. Nieznana jest również przybliżona data premiery widowiska.

Przy okazji Inside Licensing potwierdziło również wcześniejsze doniesienia, jakoby szósta odsłona cyklu Transformers miała zostać opóźniona. Film nie ukaże się 21 czerwca 2019 roku, jak pierwotnie zakładano, lecz w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zgodnie z poprzednimi wiadomościami, będzie on rebootem całego cyklu o wielkich robotach firmy Hasbro.