Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2018, 09:30

autor: Adrian Werner

Otwarta beta Black Ops 4 wystartuje w sobotę na PC; podano wymagania sprzętowe

Studio Treyarch i firma Activision ujawniły szczegóły otwartej bety pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops 4. Poznaliśmy dokładny termin jej startu, wymagania sprzętowe oraz tryby, którymi przyjdzie nam bawić się podczas testów.

Otwarte testy wystartują w sobotę. - Otwarta beta Call of Duty Black Ops 4 wystartuje w sobotę na PC - wiadomość - 2018-08-08
Otwarte testy wystartują w sobotę.

Kilka dni temu na PlayStation 4 ruszyła zamknięta beta Call of Duty: Black Ops 4, dostępna dla osób z pre-orderami. Wkrótce dołączą do nich posiadacze Xboksa One. Nas najbardziej interesują jednak testy wydania na PC, gdyż te będą miały charakter otwarty. Studio Treyarch właśnie ujawniło szczegóły na ich temat, wraz z wymaganiami sprzętowymi.

Testy wersji pecetowej odbędą się wyłącznie za pośrednictwem usługi Battle.net. Posiadanie na niej konta będzie jedynym wymogiem, aby wziąć udział w zabawie. Otwarta beta wystartuje 11 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Osoby z pre-orderami rozpoczną zabawę 24 godziny wcześniej. Testy będą krótkie i dobiegną końca 13 sierpnia o 19:00.

W otwartej becie wypróbujemy sześć map i tyle samo trybów rozgrywki w postaci Team Deathmatch, Domination, Hardpoint Search & Destroy, Kill Confirmed oraz Control. Pięć pierwszych pojawiło się już w poprzednich odsłonach cyklu. Nowością jest ostatni wariant. W nim wszyscy członkowie zespołu będą dążyli do zrealizowania określonych zadań, korzystając ze wspólnej puli żyć. Jedna strona ma atakować wskazane cele, a druga ich bronić. Co rundę drużyny zamienią się rolami.

Warto zauważyć, że wśród wymienionych trybów brakuje wzorowanego na grach battle royale wariantu Blackout. Otrzyma on odrębne testy, które planowane są na wrzesień.

Studio Treyarch ujawniło również wymagania sprzętowe otwartej bety.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5 2500k lub analogiczny AMD
 2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2GB lub AMD Radeon HD 7850
 3. Wersja DirectX: 11
 4. Pamięć: 8 GB RAM
 5. Miejsce na dysku: 25 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i7 4770k lub analogiczny AMD
 2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB lub AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 3. Wersja DirectX: 11
 4. Pamięć: 12 GB RAM
 5. Miejsce na dysku: 25 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Autorzy podkreślają, że powyższe wymagania dotyczą tylko wersji gry, która dostępna będzie w otwartej becie, więc mogą ulec zmianie wraz z ulepszeniem optymalizacji silnika.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Black Ops 4 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 12 października tego roku.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?