Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2018, 09:10

autor: Osti

Rainbow Six: Siege rozpocznie operację Grim Sky i doda nowych operatorów

Ubisoft zapowiedział kolejną operację w Rainbow Six Siege. Grim Sky wzbogaci rozgrywkę o dwoje nowych operatorów.

Firma Ubisoft podzieliła się informacjami na temat następnej operacji w Rainbow Six Siege, czyli Grim Sky. Wśród planowanych nowości są dwaj nowi operatorzy – Brytyjka oraz Amerykanin. Niestety, na tę chwilę nie znamy zbyt wielu szczegółów na ich temat.

Ubisoft nie przestaje rozwijać swojej sieciowej strzelanki. - Rainbow Six: Siege rozpocznie operację Grim Sky i doda nowych operatorów - wiadomość - 2018-08-08
Ubisoft nie przestaje rozwijać swojej sieciowej strzelanki.

Obydwoje dołączą do Urban Tactical Response Team (czyli do Taktycznego Zespołu Reagowania Miejskiego). Kobieta jest funkcjonariuszką policji specjalizującą się w dziedzinie psychologii tłumu, natomiast mężczyzna jest specem od operacji taktycznych. Twórcy definiują Brytyjkę jako obrońcę, podczas gdy amerykański operator specjalizuje się w ataku. Pełna prezentacja nowych bohaterów odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia podczas turnieju Six Major w Paryżu.

Kolejni operatorzy oczywiście nie zamykają listy zmian. Gracze otrzymają również dostęp do zmodyfikowanej mapy, jaką będzie przemodelowana Baza Hereford. Deweloperzy zamierzają wprowadzić do gry szereg poprawek związanych z odrzutem broni i celowaniem.

Kolejne zmiany będą ogłaszane podczas wspomnianych wcześniej finałów turnieju Six Major. Można je oglądać na specjalnym kanale Twitch. Wtedy też zostanie podany termin aktualizacji.

Rainbow Six Siege zadebiutowało na rynku 1 grudnia 2015 roku, w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery PC. Od dnia premiery grze udało się zgromadzić przeszło trzydziestomilionową społeczność, dlatego też tak duże znaczenie mają ostatnie działania, mające na celu wyeliminowanie z tej grupy osób toksycznych i oszustów.