Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Farming Manager (PC)
OkładkaFarming Manager (PC)

Menedżer farmy PC

Farming Manager | Der Planer: Landwirtschaft; The Planner: Farming

Duchowy spadkobierca cyklu Der Planer, stanowiący odejście od dotychczasowej formuły serii. Przyjdzie nam bowiem wcielić się w świeżo upieczonego rolnika, który dziedziczy podupadłą farmę, a jego zadaniem jest przywrócić gospodarstwu dawną świetność.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Menedżer farmy Premiera PC

4października2013

pudełko PL

30kwietnia2014

producent: Rondomedia wydawca: Rondomedia wydawca PL: www.mils.pl Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Farming Manager to kolejny symulator ekonomiczny autorstwa specjalizującej się w tego typu produkcjach niemieckiej firmy Rondomedia. Gra jest duchowym spadkobiercą popularnej serii Der Planer, w której poprzednich odsłonach zajmowaliśmy się zarządzaniem firmą logistyczną. W najnowszej grze twórcy postanowili zmienić nieco kierunek, serwując graczom rasowy symulator rolniczy z silnie zaznaczonym wątkiem ekonomicznym.

W grze wcielamy się w przyszłego gospodarza, który nieoczekiwanie dowiaduje się, iż jego niedawno zmarły dziadek przekazał mu w spadku nieco podupadłą farmę. Nasz bohater decyduje się podjąć wyzwanie i podążyć śladami przodka, przywracając gospodarstwu dawną świetność. Szybko okazuje się, że potrzebna będzie nie tylko ciężka praca, ale i poważne nakłady finansowe.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie naszego przybytku, musimy zainwestować w nowe ciągniki, maszyny, przyczepy, grunty, silosy, magazyny czy też alternatywne źródła energii. Potrzebujemy również pracowników, którzy okażą się naszym największym skarbem – o ile tylko będą odpowiednio opłacani. Konieczny jest także remont starego domu i gospodarskich zabudowań oraz postawienie nowych budynków, zwiększających produktywność naszego biznesu. Jako świeżo upieczony rolnik musimy nauczyć się dbać o bydło oraz wykorzystywać uwarunkowania sezonowe i pogodowe do planowania upraw.

Autorzy gry przygotowali dla nas szereg losowych wydarzeń, którym trzeba będzie sprostać. Nie unikniemy więc kłopotów, takich jak niespłacone długi, wizyta Urzędu Skarbowego czy rachunki za usługi weterynarza. Na szczęście w tajniki sukcesu wprowadzi nas animowany lektor, tłumacząc i wyjaśniając zawiłości rolniczego rzemiosła.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Menedżer farmy cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Menedżer farmy: Odpowiednia dla każdego wieku.

Menedżer farmy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB
  • 1 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista/7/8