Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Professional Farmer 2014 (PC)
OkładkaProfessional Farmer 2014 (PC)

Symulator Farmy 2014 PC

Professional Farmer 2014

Symulator pracy na roli z użyciem specjalistycznego sprzętu mechanicznego. Gra wyprodukowana została przez studio deweloperskie firmy PlayWay na zlecenie UIG Entertainment i według zamysłu wydawcy jest sukcesorką serii Agrar Simulator.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | polskie | maszyny i urządzenia

Symulator Farmy 2014 Premiera PC

28listopada2013

pudełko PL

5grudnia2013

producent: PlayWay wydawca: UIG Entertainment wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Professional Farmer 2014 to kolejna rolnicza symulacja w portfolio wydawniczym niemieckiej firmy firmy UIG Entertainment. Produkcja adresowana jest do miłośników symulatorów prac z użyciem profesjonalnych pojazdów i maszyn.

W trakcie zabawy gracz wciela się w rolę rolnika, prowadzącego współczesnego gospodarstwo agrarne. Do jego obowiązków należy przede wszystkim obsługa ciężkiego sprzętu związanego z uprawą roli (traktory, kombajny, glebogryzarki itp.). Rozbudowany tryb kariery zawiera elementy strategii ekonomicznej, umożliwiając rozwinięcie skromnej farmy w imperium rolne.

Mechanika rozgrywki bazuje na rozwiązaniach doskonale znanych fanom rolniczych symulatorów, w tym chociażby serii Agrar Simulator. Sednem zabawy jest kierowanie rozmaitymi pojazdami i maszynami, które zostały starannie odwzorowane pod względem wyglądu oraz parametrów technicznych na podstawie autentycznych modeli popularnych marek (m.in. Krampe, Rauch, Fliegl i Horsch). Zarówno model jazdy, jak i system sterowania zostały odpowiednio uproszczone, dzięki czemu obsługa wirtualnych urządzeń rolniczych nie powinna sprawiać problemów nawet mniej doświadczonym graczom.

Novum wprowadzonym w Professional Farmer 2014 jest zaawansowany system pogodowy. Uwzględnia on czynniki atmosferyczne towarzyszące pracy na roli w różnych porach roku. W trakcie zabawy gracze muszą zmagać się m.in. z zimowymi opadami śniegu, wiosennymi burzami, letnimi suszami i jesienną słotą.

W warstwie wizualnej Professional Farmer 2014 nie odbiega od standardów wyznaczonych przez wcześniejsze gry rolnicze wydawnictwa UIG (np. Agrar Simulator 2013). Gra oferuje trójwymiarową grafikę z obfitującymi w detale modelami maszyn oraz efektownie prezentującymi się krajobrazami terenów rolniczych.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 794 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Symulator Farmy 2014 cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Symulator Farmy 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator Farmy 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i3 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8