Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2013, 09:45

autor: Sarge

Symulator Farmy 2014 - demo dostępne na Steamie

W czwartek odbędzie się polska premiera Symulatora Farmy 2014. Tymczasem w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam udostępniono demo gry. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Techland w pełnej polskiej wersji językowej.

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry Symulator Farmy 2014, na świecie znanej pod nazwą Professional Farmer 2014. Produkcja została stworzona przez studio PlayWay.

Chcąc pobrać wersję demonstracyjną gry Symulator Farmy 2014, musicie wejść na kartę produktu na Steamie i po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć przycisk „Pobierz demo”, znajdujący się po prawej stronie. Demo pozwala zapoznać się z wszelkimi nowinkami względem poprzedniej części.

W Symulatorze Farmy 2014 zasiadamy m.in. za sterami kombajnu - Symulator Farmy 2014 - demo dostępne na Steamie - wiadomość - 2013-12-03
W Symulatorze Farmy 2014 zasiadamy m.in. za sterami kombajnu

Symulator Farmy 2014 miał swoją światową premierę 28 listopada wyłącznie na PC. Oznacza to, że już teraz można kupić grę na Steamie, uiszczając opłatę w wysokości 19,99 euro (ok. 84 zł). Warto jednak poczekać do 5 grudnia na debiut produkcji w Polsce. Tego dnia firma Techland oficjalnie wyda w naszym kraju Symulator Farmy 2014 w sugerowanej cenie 59,90 zł, przy czym wiele sklepów przygotowało jeszcze ciekawsze oferty (szczegóły w naszej encyklopedii). Tytuł będzie sprzedawany w pełnej polskiej wersji językowej.

Symulator Farmy 2014 to kolejny na rynku symulator rolniczy, tym razem stworzony przez studio PlayWay. Nie należy go mylić z konkurencyjną serią Farming Simulator autorstwa zespołu Giants Software, której ostatnia odsłona ukazała się na rynku w zeszłym roku. W Symulatorze Farmy 2014 gracz ma okazję wcielić się w rolę współczesnego rolnika, który musi wykonywać wiele prac na gospodarstwie.