Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2013, 08:43

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się w 2014 roku na PlayStation 3 i Xboksie 360

Firma Namco Bandai zapowiedziała wydanie gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w Europie. Kolejna odsłona popularnej bijatyki ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to kolejna odsłona popularnej bijatyki.

Kilka dni temu firma Namco Bandai zapowiedziała grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, jednak początkowo nie było wiadomo czy projekt ukaże się poza Japonią. Dziś wiemy już, że produkcja trafi do europejskich użytkowników konsol PlayStation 3 i Xbox 360 w 2014 roku.

Nie zdradzono zbyt wielu szczegółów, ale pewnym jest, że za tytuł ponownie odpowiada studio CyberConnect2. W grze powalczymy kolejnymi grywalnymi postaciami, których łącznie ma być ponad 100. Co ciekawe, jeden z wojowników zostanie zaprojektowany przez samego Masashi Kishimoto – „ojca” Naruto. Mechanika rozgrywki ma zostać nieco zmieniona, umożliwiając wykonywanie kombinacji ataków Ultimate Jutsu oraz łączenie mocy, tworząc w ten sposób niecodzienne techniki.

W kwestii fabularnej należy się spodziewać przedstawienia dalszych losów Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, czyli najprawdopodobniej weźmiemy udział w wydarzeniach, o których obecnie można przeczytać w mandze. Niestety to wszystko, co wiemy w tym momencie. Na dalsze konkrety musimy jeszcze poczekać.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się w 2014 roku na PlayStation 3 i Xboksie 360 - ilustracja #3 Na rynku ukazało się mnóstwo gier wideo opowiadających o przygodach Naruto. Pierwszą produkcją opartą na mandze Masashiego Kishimoto jest Naruto: Clash of Ninja na konsolę Nintendo GameCube, która trafiła na japoński rynek w 2003 roku. Od tamtego czasu portfolio marki wzbogaciło się o pozycje dedykowane większości platform sprzętowych. Obecnie wiodącą serią jest Ultimate Ninja Storm, tworzone dla firmy Namco Bandai przez studio CyberConnect2.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution zaprezentuje kolejny etap Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi.