Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2013, 19:39

autor: qjin

Szósty dzień wyprzedaży jesiennej Steam – m.in. Age of Empires II HD, Shadow Warrior, Tomb Raider

Kolejny dzień, kolejne obniżki z okazji jesiennej wyprzedaży Steam – tym razem padło na takie gry, jak Tomb Raider, Shadow Warrior, Age of Empires II HD Edition czy Europa Universalis IV. To już przedostatnia oferta przygotowana w ramach niniejszej promocji przez sklep firmy Valve.

W szóstym dniu jesiennej wyprzedaży Steam można nabyć taniej głównie gry stosunkowo nowe - Szósty dzień wyprzedaży jesiennej Steam – m.in. Age of Empires II HD, Shadow Warrior, Tomb Raider - wiadomość - 2013-12-02
W szóstym dniu jesiennej wyprzedaży Steam można nabyć taniej głównie gry stosunkowo nowe

Wystartował już szósty i zarazem przedostatni dzień promocji w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. Cięcie cen objęło zarówno większe produkcje, w tym Call of Duty: Black Ops czy Tomb Raider, jak i mniejsze, z Garry’s Mod, Dust: An Elysian Tail i swoistym eksperymentem w postaci The Stanley Parable na czele. Obniżki rozpoczynają się od 40% i sięgają nawet 80%.

Oferty dnia (ważne do środy do godz. 19:00)

Warto wspomnieć, że DLC (np. Age of Empires II HD) oraz poprzednie części należące do cyklu (Tomb Raider) lub podserii (Black Ops) również zostały objęte promocją.

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

Tradycyjnie w ramach skromniejszej i trwającej krócej oferty przygotowano zestaw czterech gier, a są to:

Warto wspomnieć, że ciągle trwa wyprzedaż gier z wczorajszej głównej oferty, a więc takie produkcje, jak The Wolf Among Us, Civilization V, Fez, Metro: Last Light czy Godus, można kupić w obniżonej cenie do jutra do godziny 19:00. Po szczegóły odsyłamy do naszego poprzedniego newsa.

Jutro ostatni dzień promocji na Steamie – zapewne można liczyć na powtórkę najchętniej kupowanych tytułów z dotychczasowych dni. Ale na horyzoncie już kolejna, zimowa wyprzedaż, więc trzymajcie (elektroniczny) portfel w pogotowiu. Pełną ofertę z okazji jesiennej wyprzedaży znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu cyfrowej dystrybucji firmy Valve.