Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3PCX360
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3)
OkładkaNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Kolejna z odsłon słynnego, zręcznościowego cyklu bijatyk Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, opartego na motywach popularnej mangi Masashiego Kishimoto. Produkcja została opracowana przez studio CyberConnect2, rozwijające markę niemal od samego jej powstania.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | beat 'em up | na 2 osoby | Naruto

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution Premiera

11wrz2014

X360 PS3

16wrz2014

PC

Gry podobne do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Heavenly Sword

Dragon Ball: Xenoverse

Saint Seiya: Soldiers' Soul

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to propozycja studia CyberConnect 2 oraz koncernu Namco Bandai adresowana przede wszystkim do fanów stworzonej przez Masashiego Kishimoto mangi. Ambicją deweloperów było wzbogacenie sprawdzonych rozwiązań w rozgrywce o zupełnie nowe elementy.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii, w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution gracze mają okazję pokierować poczynaniami ulubionych bohaterów z uniwersum Naruto Shippuden i stanąć do widowiskowych pojedynków na arenach. Twórcy przygotowali ponad 100 grywalnych postaci, z których każda obdarzona została unikalnymi umiejętnościami. Ciekawostkę stanowi jeden z nowych herosów, zaprojektowany przez Kishimoto specjalnie na potrzeby gry.

Rozgrywka opiera się na serii dynamicznych pojedynków na ziemi lub w powietrzu. Mechanika walki bazuje na rozwiązaniach znanych m.in. z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Zostały one jednak zmodyfikowane o kilka nowych elementów jak możliwość wyprowadzania ataków Combination Ultimate Jutsu, a także łączenia poszczególnych mocy w nowe techniki.

Deweloperzy ze studia CyberConnect2 pozostali wierni trójwymiarowej oprawie wizualnej w stylistyce manga. Uwagę zwracają przede wszystkim intensywna kolorystyka oraz widowiskowe efekty specjalne (wybuchy, rozbłyski itp.), jakie towarzyszą rozgrywce, a także liczne przerywniki filmowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 624 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,4 / 10 na podstawie 661 głosów czytelników.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 550 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
X360
PS3
PC