Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2014, 10:56

autor: Góral

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się na PC-tach

Firma Namco Bandai, wydawca gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, zaktualizowała kartę produkcji na swojej witrynie, dodając do platform docelowych komputery PC. Podstrona została szybko usunięta, ale w sieci zachował się zrzut ekranu, potwierdzający nadejście komputerowej edycji bijatyki.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się na PC-tach - ilustracja #1

W grudniu 2013 roku dowiedzieliśmy się, że gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się w Europie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Niestety wydawca produkcji, firma Namco Bandai, nie wspomniał wówczas o komputerach osobistych. Sytuacja jednak uległa zmianie i na karcie produktu, na oficjalnej stronie koncernu, opublikowano informację, że najnowsza odsłona przygód ninja Naruto ukaże się we wrześniu bieżącego roku nie tylko na konsolach, ale także w sklepie Steam. Niestety podstrona została już usunięta, ale na szczęście w Internecie nic nie ginie i zachował się zrzut ekranu (widoczny poniżej). Oczywiście, by być pewnym czy czasami nie był to błąd, musimy poczekać na oficjalny komunikat wydawcy. Można jednak zakładać, że skoro poprzednia odsłona serii, Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, ukazała się na komputerach PC, to to samo powinno spotkać i najnowszą część.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution zmierza także na PC-ty. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution ukaże się na PC-tach - wiadomość - 2014-04-16
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution zmierza także na PC-ty.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w skrócie:
  • Kolejna odsłona popularnej serii bijatyk
  • Zaoferuje w gruncie rzeczy to samo, co poprzedniczki, plus kilka nowy rozwiązań i ponad 100 grywalnych postaci
  • Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 oraz na komputerach PC, o ile najnowsze doniesienia okażą się prawdą

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution będzie kolejną odsłoną popularnej serii bijatyk opartych na mandze Masashiego Kishimoto. Tytuł, jak można się było zresztą spodziewać, nie wywróci znanej i lubianej formuły do góry nogami, dostarczając fanom marki ulubionej formy rozrywki. Można więc oczekiwać efektownych pojedynków i większości najważniejszych bohaterów.

Twórcy ze studia CyberConnect2 zapowiedzieli już, że finalnie projekt zaoferuje przeszło 100 grywalnych postaci, w tym Mecha-Naruto - wojownika stworzonego specjalnie na potrzeby gry przez samego Kishimoto. Oprócz tego rozgrywka ma zostać urozmaicona przez możliwość wykonywania kombinacji ataków Ultimate Jutsu oraz łączenie mocy, tworząc w ten sposób niecodzienne techniki. Jednym słowem, szykuje się must have dla fanów serii.