Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2014, 09:51

autor: luckie

Tropico 5 – poznaj wymagania sprzętowe wersji PC

Ujawniono minimalne i zalecane wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Tropico 5. Nowe wcielenie słynnego cyklu strategii ekonomicznych nie wymaga do działania zbyt mocnego sprzętu, co powinno ucieszyć posiadaczy kilkuletnich komputerów

Choć ładna, grafika w Tropico 5 nie jest najważniejsza. Stąd też niezbyt wysokie wymagania - Tropico 5 – poznaj wymagania sprzętowe wersji PC - wiadomość - 2014-04-15
Choć ładna, grafika w Tropico 5 nie jest najważniejsza. Stąd też niezbyt wysokie wymagania

W związku ze zbliżającą się premierą Tropico 5, karta gry w sklepie cyfrowym Steam została uzupełniona o informacje na temat wymagań sprzętowych kolejnej odsłony popularnej serii strategii ekonomicznych. Pecetowa edycja nowej produkcji studia Haemimont Games ukaże się wcześniej niż pozostałe wersje – tj. 23 maja 2014 roku. Posiadacze Xboksa 360 lub komputerów Mac będą mogli raz jeszcze wcielić się w dyktatorów latem bieżącego roku, natomiast użytkownicy PlayStation 4, jesienią. W dalszej przyszłości planowane jest również wydanie na Steam OS, czyli zapowiedziany w ubiegłym roku system operacyjny od studia Valve. Poniżej znajdziecie minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe pecetowej wersji Tropico 5:

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. Procesor: 2 GHz Dual Core
 2. RAM: 4 GB
 3. Karta grafiki: GeForce seria 400 lub nowsza
 4. Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca
 5. System operacyjny: Windows Vista SP2, 7, 8

Rekomendowane wymagania sprzętowe

 1. Procesor: 2.5 GHz Quad Core
 2. RAM: 8 GB RAM
 3. Karta grafiki: GeForce seria 500 lub nowsza
 4. Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca
 5. System operacyjny: Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)

Wciąż istnieje możliwość wzięcia udziału w zamkniętych beta testach Tropico 5. W tym celu należy udać się na oficjalną stronę internetową wydawcy, a następnie wypełnić dane osobowe oraz informacje o swoim sprzęcie i liczyć na odrobinę szczęścia. Rejestracja odbywa się w tym miejscu.

 1. Oficjalna strona Tropico 5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tropico 5

Tropico 5