Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2014, 10:47

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dobra sprzedaż Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst na PC

PR-owiec firmy Namco Bandai zdradził w rozmowie z dziennikarzem serwisu ShonenGamez, że PC-towa edycja gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst sprzedała się w zadowalającej ilości egzemplarzy. Dzięki temu 12 września na rynku zadebiutuje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution nie tylko w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3, ale także na komputery osobiste.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst na PC sprzedało się w zadowalającej ilości - ilustracja #1

Przedstawiciel firmy Namco Bandai wyjawił w rozmowie z dziennikarzem serwisu ShonenGamez, że PC-towa edycja gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst została ciepło przyjęta przez fanów. Jej sprzedaż była na tyle zadowalająca, że kilka miesięcy temu zdecydowano się na wydanie nadchodzącego Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution nie tylko na konsolach, ale także na komputerach osobistych. O ile jeszcze wtedy sytuacja nie była w 100% pewna, tak teraz już jest. Dodatkowo będzie to pierwsza odsłona tej serii bijatyk, która ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich platformach sprzętowych (PC, Xbox 360 i PlayStation 3). Nowa produkcja studia CyberConnect2 zadebiutuje na polskim rynku 12 września.

Do tej pory mieliśmy więc same dobre wieści, ale teraz czas na jedna złą – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution nie będzie oficjalnie wspierać modów. Wszystko rozbija się o kwestie licencyjne, uniemożliwiające firmie Namco Bandai podjęcie współpracy ze sceną moderską.

Nowa odsłona serii zaoferuje kilka usprawnień w stosunku do wcześniejszej części. Twórcy obiecują m.in. ponad 100 grywalnych postaci, w tym Mecha-Naruto zaprojektowanego przez twórcę mangi Masashiego Kishimoto. Udostępniony zostanie tryb Ninja World Tournament, w którym będziemy walczyć z trzema innymi wojownikami naraz, a rozgrywka doczeka się delikatnych zmian pokroju łączenia ataków Ultimate Jutsu.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst na PC sprzedało się w zadowalającej ilości - ilustracja #3Bijatyki z serii Naruto tworzone są przez studio CyberConnect2. Deweloper założony w 1996 roku specjalizuje się głownie w produkcjach opartych na mandze stworzonej przez Masashiego Kishimoto, chociaż na swoim koncie ma także serię .hack// czy też grę Asura's Wrath.