Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2014

The Sims 4 zaoferuje bonusowe przedmioty dla posiadaczy trzeciej części serii

Ender, 2 sierpnia 2014, 17:19

Electronic Arts zapowiedziało, że właściele trzeciej część serii The Sims mogą liczyć na bonusową zawartość w The Sims 4. W sumie do zgarnięcia będzie 13 przedmiotów, które ustawimy w wirtualnym domu.

King of Wushu - zapowiedziano grę MOBA z elementami bijatyki. Tytuł wykorzysta technologię CryEngine

Góral, 2 sierpnia 2014, 16:37

Studio Snail Games, znane m.in. z MMORPG Age of Wulin, zapowiedziało swój kolejny projekt - King of Wushu. Ma to być MOBA, łącząca ten gatunek z mechaniką walki rodem z gier akcji i bijatyk. Tytuł ukaże się na konsoli Xbox One i komputerach PC, a napędzać go będzie technologia CryEngine.

Wasteland 2 – nowa wersja bety i drobne opóźnienie debiutu premierowej edycji gry

Ender, 2 sierpnia 2014, 15:45

Twórcy gry Wasteland 2 przedstawili informacje o kolejnych poprawkach w edycji beta gry, a także o patchu, który przeznaczony będzie dla premierowej wersji tytułu. Dowiedzieliśmy się również o możliwym przesunięciu debiutu produkcji na drugi tydzień września.

Mario Kart 8 z 2,82 mln sprzedanych egzemplarzy. Nintendo dalej ponosi straty

Góral, 2 sierpnia 2014, 14:37

Koncern Nintendo opublikował najnowszy raport finansowy za okres 1 kwietnia - 30 czerwca 2014 roku. Wynika z niego, że firma zanotowała około 97 mln dolarów straty, nawet pomimo wzrostu sprzedaży Wii U i świetnych wyników osiąganych przez Mario Kart 8, które w ciągu miesiąca sprzedało się w nakładzie 2,82 mln egzemplarzy.

Promocje mobilne na weekend 2–3 sierpnia (m.in. Final Fantasy V, Monument Valley, LIMBO)

Jiker, 2 sierpnia 2014, 13:05

Prezentujemy kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Monument Valley, Rayman Fiesta Run, Final Fantasy V, LIMBO i Magicka: Wizards of the Square Tablet.

F1 2014 - znamy wymagania sprzętowe tegorocznej edycji

Góral, 2 sierpnia 2014, 10:52

Firma Codemasters opublikowała na łamach platformy Steam wymagania sprzętowe PC-towej wersji gry F1 2014. Są one niemal identyczne, co w zeszłym roku, więc fani poprzedniczki mogą spać spokojnie i nie martwić się koniecznością wymiany podzespołów.

Halo: The Master Chief Collection - w Amazonie pojawiła się PC-towa wersja

Góral, 2 sierpnia 2014, 10:18

Być może to zwykły błąd, ale w hiszpańskim oddziale sklepu Amazon pojawiła się oferta na grę Halo: The Master Chief Collection w wersji na komputery osobiste. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany wyłącznie na konsolę Xbox One, na której ma się ukazać w listopadzie bieżącego roku, ale kto wie, czy Microsoft nie ma w planach konwersji na PC-ty?

Dystrybucja cyfrowa na weekend 2-3 sierpnia (Thief, Titanfall, serie Red Faction i Orcs Must Die!)

Adrian Werner, 2 sierpnia 2014, 10:15

Zapraszamy do lektury cotygodniowego zestawienia najciekawszych okazji w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, by w przystępnych cenach zdobyć takie produkcje jak Thief, Binary Domain, Titanfall czy serie Red Faction i Orcs Must Die!.