Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2014, 17:19

autor: Ender

The Sims 4 zaoferuje bonusowe przedmioty dla posiadaczy trzeciej części serii

Electronic Arts zapowiedziało, że właściele trzeciej część serii The Sims mogą liczyć na bonusową zawartość w The Sims 4. W sumie do zgarnięcia będzie 13 przedmiotów, które ustawimy w wirtualnym domu.

Wszystkie nagrody oferowane w promocji - The Sims 4 zaoferuje bonusowe przedmioty dla posiadaczy trzeciej części serii - wiadomość - 2014-08-02
Wszystkie nagrody oferowane w promocji

Firma Electronic Arts oraz studio Maxis zapowiedziały specjalną promocję związaną z grą The Sims 4, która przeznaczona jest dla wiernych fanów cyklu. Wszyscy gracze, którzy zarejestrowali w serwisie Origin trzecią część cyklu lub jeden z jej licznych dodatków, odblokują w sumie 13 różnych przedmiotów w czwartej odsłonie cyklu. Osoby spodziewające się ekskluzywnych mebli lub urządzeń gospodarstwa domowego mogą jednak poczuć się zawiedzione. Dzięki podstawowej wersji tytułu oraz jego 11 rozszerzeniom możemy otrzymać bowiem jedynie 12 różnokolorowych lamp w kształcie rombu. Posiadacze wszystkich add-onów i podstawki dodatkowo staną się posiadaczami złotej rzeźby. Promocja trwać będzie do 31 grudnia 2015 roku.

Czwarta część bijącej rekordy popularności serii została zapowiedziana jeszcze w zeszłym roku. Twórcy nie wprowadzili rewolucyjnych zmian, tak więc rozgrywka nadal opiera się na tych samych fundamentach, co poprzednie odsłony. Producenci szczycą się natomiast stworzeniem nowych, mądrzejszych Simów, rozbudowaniem roli emocji oraz wydajniejszym narzędziem do kreowania bohaterów oraz budynków. Większe wrażenie na fanach robi jednak informacja o wycięciu z gry niektórych istotnych elementów rozgrywki, które były obecne w poprzednich częściach serii, a także plotki o premiowym serwisie oferującym DLC. The Sims 4 trafi na polskie półki sklepowe 4 września tego roku. Warto przypomnieć, że w ubiegłym miesiącu Electronic Arts podało też oficjalne wymagania sprzętowe gry.

  1. Oficjalna strona internetowa serii The Sims
  2. Zapowiedź The Sims 4 – jakie atrakcje czekają nas w kolejnej odsłonie hitu?