Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2014, 12:43

autor: Sarge

The Sims 4 Premium - płatna usługa dla miłośników DLC?

Wygląda na to, że studio Maxis po premierze gry The Sims 4 wprowadzi do sprzedaży również płatną usługę Premium. Z ostatniego filmu prezentującego rozgrywkę wynika, że The Sims 4 Premium da wcześniejszy dostęp do dodatkowej zawartości za niższą cenę, a także zaoferuje ekskluzywne przedmioty do pobrania.

Przedwczoraj informowaliśmy o 20-minutowym filmie prezentującym rozgrywkę w grze The Sims 4. Fani zauważyli, że w pewnym momencie materiału pojawia się całkiem ciekawa informacja, o której wówczas nie pisaliśmy. Otóż w 13:25 minucie filmu można zauważyć, że studio Maxis szykuje również usługę The Sims 4 Premium. Twórcy nie wspomnieli na jej temat ani słowa, ale z widocznego przez sekundę opisu można wyczytać, że The Sims 4 Premium pozwoli zaoszczędzić na pakietach nowej zawartości, da do nich wcześniejszy dostęp, a pewne przedmioty będą dostępne wyłącznie dla użytkowników The Sims 4 Premium. Wygląda też na to, że pierwsze trzy dodatki pozwolą na „zorganizowanie upiornego balu, wzięcie udziału w obozie na świeżym powietrzu, a także przywitanie nowego roku w wielkim stylu”. Na wszelkie szczegóły w tej sprawie musimy poczekać, ale całość zdaje się działać na podobnych zasadach co usługa Battlefield 4 Premium.

Jeśli nie widzieliście jeszcze materiału przygotowanego przez studio Maxis to warto nadrobić zaległości, bo pojawia się w nim wiele ciekawych informacji. Deweloperzy omawiają poszczególne aspekty rozgrywki i nowości wprowadzone w porównaniu z poprzednią częścią serii. Dużo uwagi poświęcono kwestii nastroju Simów. Ich zachowanie będzie się różnić w zależności od tego, w jakim będą humorze. W jego poprawieniu mogą pomóc określone cechy charakteru danej postaci.

Pewnym ułatwieniem ma być również udostępnienie tzw. Galerii w samej grze. Teraz gracze będą mieli dostęp do elementów stworzonych przez społeczność bezpośrednio z poziomu rozgrywki. W prosty sposób przeniesiemy do naszego świata domy zaprojektowane przez innych użytkowników, pojedyncze pomieszczenia lub całe rodziny. Dla bardziej kreatywnych graczy przygotowano jeszcze bardziej przystępny system budowania zaprezentowany w filmie.

The Sims 4 to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii gier pecetowych. Ponownie będziemy mieli do czynienia ze znanym symulatorem życia, który w przypadku każdej odsłony otrzymuje mnóstwo dodatków wprowadzających nowe funkcje zabawy. The Sims 4 zadebiutuje w naszym kraju 4 września na PC w polskiej wersji językowej.