Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2014, 17:22

autor: Adrian Werner

The Sims 4 na kilkunastominutowej prezentacji rozgrywki

Studio Maxis wypuściło kilkunastominutową prezentację rozgrywki z The Sims 4, czyli kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych marek pecetowych.

Do premiery gry The Sims 4 pozostały już niecałe dwa miesiące, więc twórcy studia Maxis coraz częściej raczą nas świeżymi materiałami z tego projektu. Najnowszym tego owocem jest dwudziestominutowy filmik pokazujący, jak prezentuje się rozgrywka. Dodatkowym plusem jest to, że rodzimy odział wydawcy, czyli firmy Electronic Arts, przygotował polską wersję tego video.

Przypomnijmy, że The Sims 4 zmierza obecnie wyłącznie na pecety. Polska premiera gry zaplanowana została na 4 września tego roku, podczas gry amerykanie otrzymają ten tytuł dwa dni wcześniej. Zamawiający Cyfrową Edycję Specjalną na platformie Origin otrzymają w prezencie dodatki Dusza towarzystwa, Szalona noc i Zestaw Niesamowitych Zwierzęcych Kapeluszy oraz ścieżkę dźwiękową.

Autorzy projektu wywołali niedawno spore kontrowersje ogłaszając, że w grze zabraknie części funkcji dostępnych w poprzednich odsłonach, w tym m.in. możliwości budowy basenów. Podczas zabawy nie napotkamy także małych dzieci, tzn. takich, które dopiero uczą się chodzić. Te braki mogą wydawać się niewielkie, ale wywołały spore niezadowolenie wśród fanów cyklu.

  1. The Sims 4 coraz bliżej - jakie atrakcje czekają nas w kolejnej odsłonie hitu? (zapowiedź)
  2. The Sims 4 – oficjalna strona gry