Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2014, 17:13

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

The Elder Scrolls Online - ujawniono nowe lokacje i system Justice

Twórcy gry MMORPG The Elder Scrolls Online zaprezentowali podczas imprezy QuakeCon nowości, które wkrótce zostaną wdrożone do projektu studia ZeniMax Online. Fani otrzymają m.in. kolejne lokacje, zbroje oraz system Justice.

PC-towa wersja gry The Elder Scrolls Online zadebiutowała na rynku w kwietniu bieżącego roku. W planach studia ZeniMax Online znajduje się jeszcze edycja na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale nie oznacza to, że pracując nad nią deweloper zaniedbuje obecnych fanów, którzy wydają pieniądze na abonament. Na imprezie QuakeCon twórcy zaprezentowali nadchodzące się nowości, w tym lokacje i ciekawy tryb PvP. Odpowiednie materiały wideo dotyczące kolejnych stref (Imperial City, Murkmire i Wrothga) i systemu Justice znajdziecie poniżej. Użytkownik serwisu YouTube opublikował również nagrania prezentujące nowe zbroje oraz system Champion.

The Elder Scrolls Online - zaprezentowano nowe lokacje i system Justice - ilustracja #1

Warto przy okazji przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom zaproponowanym w Justice. W zabawie chodzi głównie o to, że gracze będą mogli kraść i zabijać postacie NPC. Takie postępowanie ma nieść jednak nie tylko pozytywne (pieniądze), ale i negatywne konsekwencje. Złodzieje i mordercy mają być ścigani. Jeżeli zostaniemy złapani, to trzeba będzie oddać łup i zapłacić karę, ewentualnie spróbować ucieczki, narażając się strażnikom. W tym momencie dochodzimy do sedna sprawy, gdyż ścigać mają nas nie tylko rycerze sterowani przez SI, lecz także inni gracze. W związku z tym, jak to określił Paul Sage, dyrektor kreatywny The Elder Scrolls Online, otrzymamy „aktywne PvP”.

The Elder Scrolls Online to gra MMORPG od studia ZeniMax Online. Produkcja ukazała się 4 kwietnia bieżącego roku na komputerach PC. W czerwcu miały zadebiutować wersje dedykowane konsolom PlayStation 4 i Xbox One, jednak ich premiera została przesunięta o pół roku, gdyż twórcy napotkali na pewne istotne problemy. Tytuł cieszy się sporą popularnością i w zeszłym miesiącu mógł pochwalić się 772 tysiącami subskrybentów.