Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lipca 2014, 12:52

autor: Góral

Konkurs na scenariusz do komiksu ze Spider-Manem - obejrzyj część pierwszą

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że komiks przygotowany na podstawie zwycięskiego scenariusza z zakończonego jakiś czas temu konkursu został ukończony, a jego pierwszą część możecie przeczytać już dziś.

Konkurs na scenariusz do komiksu ze Spider-Manem - opublikowaliśmy pierwszą część - ilustracja #1

Jakiś czas temu mieliście okazję uczestniczyć w konkursie związanym z kultowym superbohaterem Spider-Manem. Waszym zadaniem było stworzenie scenariusza do komiksu z tą postacią, a walczyliście o publikację swojej pracy na stronie konkursowej oraz konsolę PlayStation 4. Jak już wiemy, tytuł najlepszego scenarzysty serwisu GRYOnline.pl zdobył boojan27, którego dzieło przeczytacie w tym miejscu. Starania nagrodzonego użytkownika postanowiliśmy należycie wykorzystać, tworząc oczywiście komiks. W tym celu zaprzęgliśmy do pracy doskonale Wam znanego Runshina, który od dawna dostarcza nam kolejne epizody cyklu Next-Gen, a tym razem stworzył on grafiki do serii Niesamowity Spider-Man: Więcej niż gra. Pierwszą z nich obejrzycie już dziś – wystarczy kliknąć w poniższy link. Do końca sierpnia ukaże się jeszcze 12 odcinków.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy boojanowi27 i oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za nadesłanie swoich prac. Jednocześnie zachęcamy do dalszego próbowania swoich sił w naszych konkursach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.