Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lipca 2014, 15:09

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Wygraj tablet dla graczy NVIDIA SHIELD na GRYOnline.pl

Na wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie czekają tablet NVIDIA SHIELD oraz pięć zestawów nagród dodatkowych!

Wygraj tablet dla graczy NVIDIA Shield na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Tablet NVIDIA SHIELD oraz dziesiątki gadżetów czekają do wygrania w najnowszym konkursie organizowanym z okazji zbliżającej się premiery wspomnianego urządzenia. Wraz z firmą NVIDIA zapraszamy do walki o nagrody, w ramach której niezbędne będzie wykazanie się pewną dozą kreatywności.

Szansę na wygraną ma każdy, kto pobierze specjalny konkursowy obrazek i uzupełni w nim dwie kluczowe sentencje związane z wykorzystaniem NVIDIA SHIELD – jedna dotyczy wykorzystania tabletu w rzeczywistości, a druga jako bohater wybranej przez siebie gry. Może to brzmieć enigmatycznie, ale bez obaw – szczegóły zadania, wyżej wymieniony obrazek, a także przykładowe zgłoszenie znajdziecie na konkursowej stronie http://nvidiashield.gry-online.pl/. Tam również znajdziecie regulamin, który szczegółowo opisuje warunki zabawy. Na Wasze prace czekamy do 17 sierpnia włącznie. Po tym terminie, spośród wszystkich uczestników wyłonimy laureata nagrody głównej oraz pięciu innych, którzy otrzymają dodatkowe upominki w postaci koszulki, kubka, smyczy, podkładki oraz plecaka.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie! Powodzenia!