Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2014, 15:43

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Farming Simulator 15 – ujawniono pierwsze screeny z gry

W sieci pojawiły się pierwsze screeny z gry Farming Simulator 15, szóstej odsłony popularnej serii symulatorów rolniczych autorstwa Giants Software. Fotorealistyczne grafiki prezentują się naprawdę okazale, dlatego też nietrudno dojść do wniosku, że fani wspomnianego cyklu mają na co czekać.

W skrócie o Farming Simulator 15:
  • Producent: GIANTS Software
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Gatunek: symulatory, ekonomiczne, rolnicze
  • Platformy: PC (październik 2014), X360, XOne, PS3, PS4 (początek 2015 roku)

Znakomita sprzedaż Farming Simulator 2013 (gra trafiła do rąk ponad dwóch milionów graczy) to bez wątpienia ogromny sukces studia Giants Software, które w czerwcu tego roku wypuściło z myślą o handheldach kolejną część cyklu oznaczoną numerem „14”. Bardzo prawdopodobne, że nadchodząca, duża odsłona serii - Farming Simulator 15 – również będzie mogła pochwalić się znakomitym wynikiem finansowym. Producenci obiecują bowiem, że zadbali o poprawioną fizykę, ulepszony interfejs, nowy, ogromny i bogaty świat oraz oczywiście – jeszcze bardziej dopieszczoną warstwę wizualną. Co prawda do premiery zostało jeszcze sporo czasu, jednak stronę graficzną omawianej produkcji możemy podziwiać już teraz, a to za sprawą pojawienia się pierwszych fotorealistycznych screenów z gry.

Farming Simulator 15 zadebiutuje na PC w październiku tego roku. Natomiast wersje tworzone z myślą o konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One pojawią się na rynku na początku 2015 roku. Podstawowe założenia rozgrywki, do których przyzwyczajeni zostali fani serii, nie uległy żadnym zmianom – i tym razem naszym głównym zadaniem będzie rozwijanie posiadanego gospodarstwa. Produkcja zaoferuje tryb multiplayer, który pozwoli jednocześnie na zabawę maksymalnie piętnastu graczom, jak również wsparcie dla modów tworzonych przez graczy.