Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 lipca 2014, 13:00

autor: Maciej Jałowiec

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 3

Zapraszamy Was do trzeciego etapu konkursu organizowanego na GRYOnline.pl. Do wygrania są gamingowe myszki i słuchawki, a w ostatnim etapie - laptop ASUS G750! Aby wygrać, trzeba odgadnąć trzecią cechę prezentowaną przez modelki i opisać, która z nich przedstawia ją to najlepiej.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 3 - ilustracja #1

Druga cecha laptopa także została rozszyfrowana przez naszych uczestników – był to Inteligentny System Chłodzenia. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców drugiego etapu – użytkowników o pseudonimach Creatyvny, Artanis714  oraz Vilgefortz, którzy staną się posiadaczami nowego sprzętu dla graczy. To jednak nie koniec zabawy, bowiem już teraz macie okazję zawalczyć o kolejne nagrody - gamingową myszkę ASUS GX850 oraz słuchawki ASUS Orion Pro. Aby spróbować swoich sił, należy wejść na stronę rog.gry-online.pl i napisać, jaka cecha jest obecnie prezentowana przez nasze piękne modelki. Ponadto w zgłoszeniu należy uzasadnić, która z nich najlepiej przedstawia zgadywaną cechę. Na wasze zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2014 roku, do godziny 12:00 (południe), a o 15:00 tego dnia zostaną ogłoszone wyniki. Przed wami kolejna okazja na wspaniałe nagrody!

Aby wygrać nagrodę główną, czyli laptopa ASUS G750, należy wziąć udział w drugim etapie konkursu, gdzie będziemy wybierać reprezentantkę Republic of Gamers. Wszystkie szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie konkursowej rog.gry-online.pl.