Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2014, 09:27

The Sims 4 - znamy minimalne wymagania sprzętowe

Firma Electronic Arts ujawniła minimalne wymagania sprzętowe do planowanego na wrzesień tego roku The Sims 4. Zgodnie z przewidywaniami nie są one wysokie - w najnowszą odsłonę wyjątkowo popularnej serii będą mogli zagrać nawet posiadacze kilkuletnich komputerów.

The Sims 4 znalazło się ostatnio w ogniu krytyki ze względu na usunięcie pewnych funkcji czy dodanie usługi Premium, toteż Electronic Arts postanowiło nieco poprawić swoje notowania u graczy i na ponad dwa miesiące przed premierą gry przedstawiła jej wymagania sprzętowe. To, co z pewnością ucieszy posiadaczy przeciętnego sprzętu to fakt, że w czwartą odsłonę jednej z najpopularniejszych serii świata będzie się dało zagrać nawet na komputerze sprzed kilku lat. Najnowszą produkcją studia Maxis będą mogli się nacieszyć nawet ci, którzy nadal korzystają z Windowsa XP oraz starych kart grafiki. Warto jednak pamiętać, że to wymagania minimalne, zaś rekomendowane, gwarantujące płynne działanie gry, nadal nie zostały ujawnione.

Czy niewysokie wymagania sprzętowe przyczynią się do sukcesu The Sims 4? - The Sims 4 - znamy minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2014-07-26
Czy niewysokie wymagania sprzętowe przyczynią się do sukcesu The Sims 4?

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz

Pamięć operacyjna: 2 GB RAM

Karta grafiki: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)

Dysk twardy: 9 GB HDD

System operacyjny: Windows XP SP3/Vista/7/8

Czwarta część bijącej rekordy popularności serii została zapowiedziana jeszcze w zeszłym roku. Twórcy nie przeprowadzili rewolucyjnych zmian i rozgrywka nadal opiera się na tych samych fundamentach, co poprzednie odsłony. Producenci szczycą się natomiast stworzeniem nowych, mądrzejszych Simów, rozbudowaniem roli emocji oraz wydajniejszym narzędziem do kreowania bohaterów oraz budynków. Jak te nowe atrakcje sprawdzą się w praktyce, przekonamy się już 4 września, kiedy to The Sims 4 trafi na polskie sklepowe półki.

  1. Oficjalna strona internetowa serii The Sims
  2. Zapowiedź The Sims 4 – jakie atrakcje czekają nas w kolejnej odsłonie hitu?