Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 26 lipca 2014, 10:56

Promocje mobilne na weekend 26–27 lipca (m.in. Canabalt HD, Final Fantasy IV i True Skate)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak Canabalt HD, Final Fantasy IV czy True Skate.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

True Skate

iOS : za darmo - pierwotnie 6 PLN

Wszystkim fanom deskorolek polecamy pobranie za darmo gry True Skate. Ma ona już dwa lata na karku, a mimo to wciąż nie pojawiło się nic, co byłoby w stanie przebić tę produkcję. Zachwyca ona przede wszystkim wyśmienitym systemem sterowania, opartym na wykonywanych palcami gestach odtwarzających ruch nóg skatera. Dzięki temu kierowanie jazdą i wykonywanie wszystkich trików jest bardzo intuicyjne, co nie znaczy wcale, że łatwe.

Canabalt HD

iOS, Android: 3 PLN, pierwotnie 10 PLN

Przeceniono również innego klasyka w postaci Canabalt HD. Ta gra de facto zapoczątkowała cały gatunek platformówek typu endless runnner i do dzisiaj pozostaje jednym z jego najlepszych przedstawicieli. Zabawa jest prosta – biegniemy do przodu, skaczemy nad przepaściami i omijamy przeszkody. Wyśmienity soundtrack, atrakcyjna retro grafika i dopracowany system sterowania sprawiają jednak, że produkcja potrafi wciągnąć na długie miesiące spędzone na śrubowaniu własnych rekordów.

Neuroshima Hex

iOS, Android: 3 PLN, pierwotnie 10 PLN

Warto także skorzystać z promocji Neuroshima Hex, czyli adaptacji jednej z najpopularniejszych polskich gier planszowych. Produkcja pozwala na zabawę czterem osobom (brakujących graczy może zastąpić sztuczna inteligencja), a o odpowiednią różnorodność rozgrywki dba szeroki wybór frakcji. Reguły są proste do opanowania, ale kryją w sobie sporo głębi, a dodatkową atrakcją jest ciekawy postapokaliptyczny klimat.

Record of Agarest War

 Android: 23 PLN, pierwotnie 56 PLN

Osobom mającym ochotę zagrać w coś naprawdę rozbudowanego polecamy przecenę Record of Agarest War. To potężne japońskie RPG ze świetnym turowym system walki i ciekawą fabułą oraz intrygującą mechaniką płodzenia potomków, którzy kontynuują dzieło swoich ojców. Kampania starcza na ponad sto godzin, więc cena 23 złotych nie jest wysoka.

99 Bricks

iOS: 4 PLN, pierwotnie 10 PLN

Obniżono również cenę 99 Bricks. Gra stanowi bardzo udaną wariację na temat Tetrisa, w której budujemy wieżę ze spadających z nieba klocków. Te nie znikają jednak po wypełnieniu linii i zamiast tego budowla pnie się coraz wyżej i wyżej, sprawiając, że utrzymanie stabilności konstrukcji robie się coraz trudniejsze.

Superfrog HD

iOS, Android: 3 PLN, pierwotnie 6 PLN

Osoby mające ochotę przypomnieć sobie złote czasy komputerów Amiga zainteresować może promocja platformówki Superfrog HD, czyli remake’u klasycznego przeboju studia Team 17. Autorzy odświeżyli grafikę i dodali sporo nowych poziomów, ale serce rozgrywki pozostało niezmienione. Sterowanie na początku może sprawiać lekkie problemy, ale warto się przemęczyć, gdyż tytuł nie bez powodu zyskał miano klasyka.

Promocja serii Final Fantasy

Firma Square Enix przeceniła Final Fantasy III i Final Fantasy IV, czyli dwie mobile odsłony swojego najpopularniejszego cyklu. Oba tytuły są udanymi konwersjami i każdy z nich starcza na kilkadziesiąt godzin zabawy. Warto skorzystać, gdyż zazwyczaj gry te sprzedawane są w cenie 50 PLN i wydawca rzadko kiedy organizuje ich przeceny.

Final Fantasy III na Google Play (24 PLN)

Final Fantasy IV na Google Play (24 PLN)

Paczka iKOiD Bundle na Androida

oficjalna strona promocji: 9 PLN

Serwis iKOiD zorganizował kolejną promocję gier na Androida. Za około 9 złotych możecie nabyć zestaw sześciu gier, w skład którego wchodzą:

  • Simple Rockets
  • Lemegeton Master Edition
  • Hero of Many
  • Call of Cthulhu: Wasted Land
  • Bridge Constructor Playground
  • Ku: Shroud of the Morrigan