Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2014, 16:37

autor: Góral

King of Wushu - zapowiedziano grę MOBA z elementami bijatyki. Tytuł wykorzysta technologię CryEngine

Studio Snail Games, znane m.in. z MMORPG Age of Wulin, zapowiedziało swój kolejny projekt - King of Wushu. Ma to być MOBA, łącząca ten gatunek z mechaniką walki rodem z gier akcji i bijatyk. Tytuł ukaże się na konsoli Xbox One i komputerach PC, a napędzać go będzie technologia CryEngine.

Studio Snail Games zapowiedziało grę z gatunku MOBA King of Wushu na konsolę Xbox One i komputery osobiste. Produkcja znajduje się we wczesnej fazie produkcji, więc nie znamy jeszcze wszystkich konkretów, ale powyżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki, a w dalszej części niniejszej wiadomości znajdziecie kilka informacji na temat tego projektu.

King of Wushu w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Snail Games
  • Platformy sprzętowe: Xbox One i PC
  • Data premiery: nieznana

Przede wszystkim, tytuł wykorzysta technologię CryEngine, znaną m.in. ze strzelanek Crysis, a akcje będziemy obserwować z perspektywy TPP. Nie jest to jedyna cecha odróżniająca projekt od innych przedstawicieli tego gatunku (m.in. League of Legends i Dota 2). Akcja King of Wushu, osadzona w chaotycznych czasach po upadku wielkiego cesarza, ma być szybka i emocjonująca, a podczas zabawy wykorzystamy oczywiście sztuki walki. Każdy z wojowników będzie potrafił skakać, robić uniki i atakować, tworząc kombosy. Można więc powiedzieć, że szykuje się połączenie MOBY z bijatyką. Na powyższym zwiastunie możemy zobaczyć w akcji sześciu wojowników, jednak to dopiero początek i finalnie ma być ich znacznie więcej.

Zasady rządzące King of Wushu będą jednak identyczne, co w konkurencyjnych produkcjach. W związku z tym naprzeciw siebie staną dwie drużyny liczące po pięciu graczy każda, a celem będzie zniszczenie bazy przeciwnika, jednocześnie broniąc swojej własnej.

Niestety nie wiemy, kiedy tytuł ukaże się na rynku, ale z pewnością nie ma co liczyć na debiut w tym roku. Można jedynie podejrzewać, że beta testy rozpoczną się w przyszłym roku, a premiera pełnej wersji nastąpi jeszcze później.

King of Wushu - pierwsi ujawnieni wojownicy. - King of Wushu - zapowiedziano grę MOBA z elementami bijatyki. Tytuł wykorzysta technologię CryEngine - wiadomość - 2014-08-02
King of Wushu - pierwsi ujawnieni wojownicy.

King of Wushu - zapowiedziano grę MOBA z elementami bijatyki. Tytuł wykorzysta technologię CryEngine - ilustracja #2Inną grą studia Snail Games wykorzystującą motyw sztuk walki jest MMORPG Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls (w USA znane jako Age of Wushu). W produkcji wcielamy się w bohatera szkolącego się w kung-fu lub tai chi i bierzemy udział w rozmaitych misjach, turniejach oraz starciach PvP. Tytuł zadebiutował na komputerach PC w zeszłym roku i możecie w niego zagrać odwiedzając oficjalną stronę internetową.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

King of Wushu

King of Wushu