Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2014, 15:45

autor: Ender

Wasteland 2 – nowa wersja bety i drobne opóźnienie debiutu premierowej edycji gry

Twórcy gry Wasteland 2 przedstawili informacje o kolejnych poprawkach w edycji beta gry, a także o patchu, który przeznaczony będzie dla premierowej wersji tytułu. Dowiedzieliśmy się również o możliwym przesunięciu debiutu produkcji na drugi tydzień września.

Do premiery gry został już tylko miesiąc - Wasteland 2 – nowa wersja bety i drobne opóźnienie debiutu premierowej edycji gry - wiadomość - 2014-08-02
Do premiery gry został już tylko miesiąc

Na oficjalnej stronie Wasteland 2 na Kickstarterze pojawił się ostatni przed premierą wpis poświęcony procesowi produkcji gry. Twórcy przedstawili zmiany wprowadzone do kolejnej edycji wersji beta, która dostępna jest dla kickstarterowych składkowiczów oraz osób, które kupiły tytuł w programie wczesnego dostępu na Steamie. Wśród długiej listy nowości znajdziemy wiele zmian związanych z najistotniejszymi systemami rozgrywki, takimi jak AI postaci i wrogów, wygląd interfejsu itd. Autorzy przyznają, że opinie fanów wpłynęły znacząco na przygotowywanie łatki. Ich liczne i konstruktywne sugestie sprawiły również, że nie wszystkie zmiany uda się wprowadzić do produkcji przed jej premierą, dlatego już w dniu debiutu otrzyma ona patch, który zawierać ma brakujące poprawki.

Jeżeli mowa o premierze Wasteland 2. Deweloperzy przyznają, że może ona ulec drobnemu opóźnieniu i nastąpić nawet w drugim tygodniu września. Powodem tego jest przygotowanie pudełkowej edycja gry oraz wysyłka fizycznych nagród dla osób, które wsparły tytuł na Kickstarterze.

Wasteland 2 to kontynuacja postapokaliptycznej gry RPG z 1988 roku. Sequel autorstwa studia inXile Entertainment ukaże się na PC pod koniec sierpnia bieżącego roku. Wasteland 2 to jeden z projektów ufundowanych w serwisie Kickstarter – gracze przekazali twórcom w sumie ponad 3 miliony dolarów. Pełna wersja gry Wasteland 2 zostanie wydana w naszym kraju w pudełkowej, polskiej wersji językowej. Produkcja zostanie zlokalizowana kinowo (napisy) i będzie sprzedawana w sugerowanej cenie 139,99 złotych. Tytuł będzie dostępny również w największych serwisach dystrybucji cyfrowej.

  1. Wasteland 2 – kompendium wiedzy
  2. Test gry Wasteland 2 - co nowego u następcy izometrycznych Falloutów?
  3. Oficjalna strona internetowa gry Wasteland 2