Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2014, 12:47

autor: Sarge

Wasteland 2 - beta dostępna dla większej liczby składkowiczów z Kickstartera

Od tej pory dostęp do wersji beta gry Wasteland 2 mają osoby, które w trakcie zbiórki pieniędzy na Kickstarterze wpłaciły co najmniej 15 dolarów. Dzięki temu produkcję studia inXile Entertainment sprawdzi jeszcze większa liczba graczy.

Studio inXile Entertainment udostępniło wersję beta gry Wasteland 2 wszystkim osobom, które wpłaciły co najmniej 15 dolarów w trakcie zbiórki w serwisie Kickstarter. Twórcy zdecydowali się dopuścić do bety większą liczbę graczy na dwa miesiące przed premierą końcowego produktu. Dotychczas mogły w nią zagrać osoby wpłacające większe sumy (55 dolarów wzwyż) lub nabywcy na Steamie. Warto dodać, że w usłudze firmy Valve trwa letnia wyprzedaż, w trakcie której do 30 czerwca można nabyć Wasteland 2 o 15% taniej za 38,24 euro (ok. 159 zł). Obecnie w wersji beta znajdziemy cały etap rozgrywający się na terenie Arizony, co powinno wystarczyć na ok. 25 godzin zabawy. Zdaniem dewelopera jest to połowa tego, co zaoferuje końcowy produkt.

Wasteland 2 to prawdziwy powrót do klasycznych, turowych gier cRPG - Wasteland 2 - beta dostępna dla większej liczby składkowiczów z Kickstartera - wiadomość - 2014-06-20
Wasteland 2 to prawdziwy powrót do klasycznych, turowych gier cRPG

Pełna wersja gry Wasteland 2 zostanie wydana w naszym kraju w pudełkowej, polskiej wersji językowej. Produkcja zostanie zlokalizowana kinowo (napisy) i będzie sprzedawana w sugerowanej cenie 139,99 złotych. Oczywiście wiele sklepów oferuje ją nieco taniej, a najciekawsze oferty tradycyjnie znajdziecie w encyklopedii gry-online.pl.

Wasteland 2 to kontynuacja postapokaliptycznej gry RPG z 1988 roku. Sequel autorstwa studia inXile Entertainment ukaże się na PC pod koniec sierpnia bieżącego roku. Wasteland 2 to jeden z projektów ufundowanych w serwisie Kickstarter – gracze przekazali twórcom w sumie ponad 3 miliony dolarów.