Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 czerwca 2014

Czwarty dzień wakacyjnej wyprzedaży na Steamie - Borderlands 2, Tomb Raider, South Park: Kijek Prawdy

Góral, 22 czerwca 2014, 19:51

Rozpoczął się czwarty dzień wakacyjnej wyprzedaży w sklepie Steam. Tym razem przeceniono m.in. Borderlands 2, Tomb Raider, Metal Gear Rising: Revengeance, South Park: Kijek Prawdy czy też Planetary Annihilation.

Platformówka Castle of Illusion Starring Mickey Mouse zadebiutowała na Androidzie

Adrian Werner, 22 czerwca 2014, 14:33

Wreszcie doczekaliśmy się androidowej premiery gry Castle of Illusion Starring Mickey Mouse, czyli platformówki, która okazała się jedną z najlepszych gier na iOS zeszłego roku.

Garść informacji na temat The Division

Jakub Mirowski, 22 czerwca 2014, 14:00

W wywiadzie udzielonym dla kanału AngryJoeShow na YouTube Ryan Barnard, reżyser Tom Clancy's The Division, opowiadał o jakości grafiki, prowadzeniu historii, rozwoju postaci oraz otwartym świecie w nadchodzącej produkcji Ubisoftu.

Fistful of Frags, Drill18: The Mars Project, Worldgate i inne Darmówki, czyli w co pograć bez płacenia (22/06/2014)

Adrian Werner, 22 czerwca 2014, 13:10

W najnowszych Darmówkach polecamy m.in. strzelankę rodem z Dzikiego Zachodu, strategię ekonomiczną o górnictwie na Marsie ora serię przygodówek zainspirowaną cyklem Myst.

Crytek bliski bankructwa? Studio być może wykupi firma Wargaming

Góral, 22 czerwca 2014, 12:50

Według informacji opublikowanych przez niemiecki magazyn Gamestar, studio Crytek, znane m.in. z serii strzelanek FPP Crysis, boryka się ze sporymi problemami finansowymi, wywołanymi słabą sprzedażą gry Ryse: Son of Rome oraz stosunkowo niewielkim zainteresowaniem technologią CryEngine. Niepotwierdzone doniesienia mówią, że deweloper być może zostanie wykupiony przez firmę Wargaming.

Tydzień z grami mobilnymi na GramyNaWynos.pl (16–22 czerwca)

Adrian Werner, 22 czerwca 2014, 12:22

W tym tygodniu na łamach poświęconego grom mobilnym serwisu GramyNaWynos pisaliśmy m.in. o premierach polskiej zręcznościówki Godfire: Rise of Prometheus oraz androidowych wersji strategii Boom Beach i platformówki Castle of Illusion Starring Mickey Mouse. Przyjrzeliśmy się także najlepszym tytułom pokazanym podczas E3 2014 oraz najciekawszym promocjom i przecenom.

Microsoft jednak nie rezygnuje z Games for Windows Live

Jakub Mirowski, 22 czerwca 2014, 10:49

W oświadczeniu wystosowanym dla serwisu Game Informer Microsoft poinformował, że plotki o zamknięciu usługi Games for Windows Live są nieprawdziwe, zaś firma ma zamiar wspierać graczy na PC jeszcze przez długi czas.

Sniper Elite III: Afrika - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki

Góral, 22 czerwca 2014, 10:17

Na kanale GamesHQMedia w serwisie YouTube opublikowano pierwsze 15 min rozgrywki z gry Sniper Elite III: Afrika. Materiał pochodzi z wersji na konsole PlayStation 4 i pozwala zaznajomić się z podstawowymi elementami zabawy. Premiera produkcji odbędzie się 27 czerwca na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputerach PC

Wiedźmin 3 - wywiad z głównym producentem oraz wyciek materiałów

Jakub Mirowski, 22 czerwca 2014, 10:10

Na łamach serwisu The Sixth Axis ukazał się wywiad z głównym producentem Wiedźmina 3, Piotrem Krzywonosiukiem, w którym opowiada o fabule, otwartym świecie oraz wyborach. Dodatkowo w sieci pojawiło się parę grafik koncepcyjnych, pochodzących rzekomo właśnie z Dzikiego Gonu.