Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2014, 19:51

autor: Góral

Czwarty dzień wakacyjnej wyprzedaży na Steamie - Borderlands 2, Tomb Raider, South Park: Kijek Prawdy

Rozpoczął się czwarty dzień wakacyjnej wyprzedaży w sklepie Steam. Tym razem przeceniono m.in. Borderlands 2, Tomb Raider, Metal Gear Rising: Revengeance, South Park: Kijek Prawdy czy też Planetary Annihilation.

Wakacyjna wyprzedaż w sklepie Steam trwa w najlepsze. W czwartym dniu akcji na 48 godzin przeceniono kolejne dziewięć produkcji, w tym popularną strzelankę FPP Borderlands 2, świetne RPG South Park: Kijek Prawdy czy też duchowego następcę kultowego Total Annihilation - Planetary Annihilation. To jednak nie wszystko, gdyż w sprzedaży znajdują się także inne produkcje w ramach ofert błyskawicznych oraz wyboru społeczności, której członkowie oddają swoje głosy na kolejne tytuły. Oferty dnia będą dostępne w niższej cenie do godziny 19:00 we wtorek. Do jutra, również do godziny 19:00, obowiązują także wczorajsze ceny na gry z tej kategorii. Pozostałe produkcje (Błyskawiczne oferty i Wybór społeczności) zmieniają się co osiem godzin. Wakacyjna wyprzedaż potrwa do 30 czerwca.

Jak zwykle przypominamy także o Wakacyjnej Przygodzie. Zasady tej zabawy są bardzo proste – kupując gry oraz głosując na kolejne przeceny otrzymujemy specjalne karty, z których wytwarzamy odznaki, dzięki czemu otrzymujemy punkty doliczane do konta zespołu, do którego zostaliśmy przydzieleni. Członkowie zwycięskiej ekipy z danego dnia otrzymują różne nagrody, w tym także gry z listy życzeń. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Kolejna porcja gier w wakacyjnej wyprzedaży w sklepie Steam. - Czwarty dzień wakacyjnej wyprzedaży na Steamie - Borderlands 2, Tomb Raider, South Park: Kijek Prawdy - wiadomość - 2014-06-22
Kolejna porcja gier w wakacyjnej wyprzedaży w sklepie Steam.

Oferty dnia

Oferty ważne przez najbliższe 48 godzin (wtorek godzina 19.00):

Błyskawiczne oferty

Szybka promocja na cztery wybrane gry (ważne do jutra do godz. 3:00):

Wybór społeczności

Aktualny wybór społeczności (oferta ważna do jutra do godz. 3:00):

Ostatnia aktualizacja: 2014-06-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.