Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 czerwca 2014

Trzeci dzień wakacyjnej wyprzedaży na Steamie - Skyrim, Wasteland 2, Dragon Age: Początek

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 20:40

Ruszył trzeci dzień wakacyjnej wyprzedaży na Steamie. Użytkownicy tej platformy przez następne dwie doby będą mogli w promocyjnych cenach zakupić takie tytuły jak The Elder Scrolls V: Skyrim, The Stanley Parable czy Project Zomboid.

Ubisoft odniósł się do zarzutów odnośnie grafiki w Watch Dogs

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 17:55

Ubisoft za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby celowo obniżał jakość grafiki na PC. Jednocześnie przedstawiciele firmy przestrzegli, że używanie modów poprawiających oprawę wizualną może wiązać się z problemami w rozgrywce.

Boom Beach – nowa strategia autorów Clash of Clans wreszcie na systemie Android

Adrian Werner, 21 czerwca 2014, 12:30

Znane z Clash of Clans studio Supercell wypuściło androidową wersję strategii Boom Beach. Tym razem zamiast wikingów będziemy mieli do czynienia ze współczesnymi żołnierzami. A wszystko oczywiście utrzymane zostało w żartobliwej konwencji.

Battlefield Hardline - wszystkie bronie i gadżety odblokowane dla uczestników bety

Góral, 21 czerwca 2014, 11:39

Studio Visceral Games odblokowało wszystkie bronie i gadżety dostępne w zamkniętych beta testach gry FPS Battlefield Hardline. Dzięki temu deweloper lepiej je zbalansuje oraz pozna opinie na ich temat od większej ilości osób.

Dragon Age: Inkwizycja - Freddie Prinze Jr dołącza do obsady

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 10:50

Przedstawiciele BioWare poinformowali dziś na swoim blogu, że do obsady planowanego na października Dragon Age: Inkwizycja dołączył Freddie Prinze Jr, znany z takich produkcji jak Cała ona czy Koszmar minionego lata. Aktor wcieli się w Żelaznego Byka.

Promocje mobilne na weekend 21–22 czerwca (m.in. Dead Space, Fruit Ninja czy Sonic the Hedgehog)

Jiker, 21 czerwca 2014, 10:10

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach gier z serii Sonic the Hedgehog, a także wielu gier firm EA Mobile i Halfbrick Studios.

Riot Games zapłaci nowym pracownikom za odejście z pracy

Góral, 21 czerwca 2014, 10:09

Amerykańska firma Riot Games, znana większości osób z gry League of Legends, uruchomiła w Stanach Zjednoczonych program Queue Dodge. Akcja polega na wypłacaniu pieniędzy nowo zatrudnionym pracownikom, którzy zdecydują się zrezygnować z otrzymanej posady w czasie pierwszych 60 dni. W ten sposób deweloper chce wyłowić osoby z powołaniem, pracujące nie tylko dla pieniędzy.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 21–22 czerwca (XCOM: Enemy Unknown, Titanfall, Banished)

Adam Zechenter, 21 czerwca 2014, 09:58

W tym tygodniu rozpoczęła się wakacyjna wyprzedaż na Steamie. Podobna promocja trwa na innej platformie dystrybucji cyfrowej – GOG-u. Graczom nie pozostało więc nic innego, niż polować na najlepsze oferty. A cześć z nich prezentujemy Wam w tej wiadomości.

Battlefield 4: Zęby smoka ukaże się w lipcu

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 09:35

Z informacji podawanych na zagranicznych wersjach platformy Origin wynika, że czwarty dodatek do Battlefield 4 o tytule Zęby smoka zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu - chociaż przedstawiciele Electronic Arts i DICE nie potwierdzili jeszcze tej przybliżonej daty.