Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2014, 11:39

autor: Góral

Battlefield Hardline - wszystkie bronie i gadżety odblokowane dla uczestników bety

Studio Visceral Games odblokowało wszystkie bronie i gadżety dostępne w zamkniętych beta testach gry FPS Battlefield Hardline. Dzięki temu deweloper lepiej je zbalansuje oraz pozna opinie na ich temat od większej ilości osób.

Studio Visceral Games poinformowało na oficjalnym blogu Battlefielda, że w zamkniętej becie gry Battlefield Hardline zostały odblokowane wszystkie bronie i gadżety. Obecnie jednak są one dostępne tylko w wersji na komputery PC, ale wkrótce cały arsenał otrzymają także osoby bawiące się na konsoli PlayStation 4. Oznacza to, że jeżeli nie udało Wam się samodzielnie odblokować wszystkich rzeczy, to deweloper zrobi to za Was. Jednocześnie zaznaczono, że wszystkie narzędzia mordu udostępnione w becie, to tylko przedsmak tego, co czekać ma na nas w pełnej wersji gry. Ta ukaże się w Polsce na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC 23 października bieżącego roku.

Przed Battlefield Hardline nie ucieknie żaden fan strzelanek. - Battlefield Hardline - wszystkie bronie i gadżety odblokowane dla uczestników bety - wiadomość - 2014-06-21
Przed Battlefield Hardline nie ucieknie żaden fan strzelanek.

Udostępnienie wszystkich broni i gadżetów ma na celu nie tylko zapewnienie dodatkowej frajdy graczom, ale także pozwoli lepiej przetestować ich balans, a także poznać opinie zainteresowanych osób, które poproszono wypowiadanie się na forum Battlefield Hardline. Oprócz tego gracze PC-towi otrzymali nowy patch, usprawniający m.in. kod sieciowy bety, audio i nie tylko. Pełną listę nowinek znajdziecie w tym miejscu.

Battlefield Hardline - wszystkie bronie i gadżety odblokowane dla uczestników bety - ilustracja #2Battlefield Hardline to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. Tym razem za projekt nie odpowiada jednak studio DICE, lecz zespół Visceral Games, znany z kosmicznych survival horrorów Dead Space.

W produkcji wcielimy się w Nicka Mendozę – detektywa, który ściga swoich byłych partnerów po Stanach Zjednoczonych, gdyż skuszeni łatwym zarobkiem złamali oni prawo. Singiel stworzony ma być w serialowej konwencji, oferując m.in. zaskakujące zwroty akcji na koniec każdego odcinka (poziomu).

W grze Battlefield Hardline nie zabraknie oczywiście także multiplayera, w którym zabawa odbywać ma się w takich trybach jak Heist (napady na bank), Blood Money (walka o pieniądze), Rescue (próba uwolnienia zakładników) czy też Hotwire (pościgi policyjne). Obecnie trwają beta testy produkcji, do których zapisywać można się w tym miejscu.