Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2014, 09:35

Battlefield 4: Zęby smoka ukaże się w lipcu

Z informacji podawanych na zagranicznych wersjach platformy Origin wynika, że czwarty dodatek do Battlefield 4 o tytule Zęby smoka zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu - chociaż przedstawiciele Electronic Arts i DICE nie potwierdzili jeszcze tej przybliżonej daty.

Zęby smoka, kolejne rozszerzenie do Battlefield 4, ukaże się w lipcu. Przybliżona data wydania nowego DLC pojawiła się w sklepie Origin i choć ani Electronic Arts, ani DICE jeszcze nie potwierdziły tych informacji praktycznie przesądzone jest, że właśnie w przyszłym miesiącu dodatkowa zawartość zostanie udostępniona do pobrania.

W polskiej wersji platformy Origin Zęby smoka nadal zapowiedziane są na „lato 2014”; informację o lipcowej premierze otrzymali za to gracze amerykańscy, niemieccy i hiszpańscy. Będzie to czwarty z pięciu DLC do Battlefield 4. Wraz z zakupem otrzymamy dostęp do kilku zupełnie nowych broni, tarczy balistycznej oraz zdalnie sterowanego, ciężko uzbrojonego pojazdu R.A.W.R.. W dodatku znajdą się także cztery mapy, przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej – wszystkie osadzone w azjatyckich miastach. Najważniejszą nowością pozostaje jednak tryb Sprzężenie, w którym do zwycięstwa niezbędne będzie nie tylko zdobywanie punktów kontrolnych, ale i umiejętne ich łączenie.

Posiadacze Zębów smoka uzyskają dostęp do pięciu nowych broni. - Battlefield 4: Zęby smoka ukaże się w lipcu - wiadomość - 2014-06-21
Posiadacze Zębów smoka uzyskają dostęp do pięciu nowych broni.

Wcześniejsze dodatki do Battlefield 4 to Chińska nawałnica, Drugie uderzenie i Wojna na morzu. Oprócz Zębów smoka Electronic Arts planuje wydanie jeszcze jednego DLC o podtytule Ostateczna rozgrywka, które ukaże się jeszcze tego lata.

  1. Oficjalna strona Battlefield 4
  2. Battlefield 4: Zęby smoka w Encyklopedii Gier
  3. Recenzja Battlefield 4 – wkraczamy na pole walki nowej generacji